Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok rossz fiú. Sőt én...

Nem vagyok rossz fiú. Sőt én nagyon is jó fiú vagyok. Szoktam adakozni a hajléktalanoknak. Vasárnaponként ministránsként tevékenykedem 1 templomban. A kinőtt ruháimat elajándékozom a rászorulóknak. Nem dohányzom, nem iszom, nem járok bulizni. (? )

Figyelt kérdés

ezért elhatároztam, hogy rossz fiú leszek.

verekedni fogok mindenkivel.

a BKV ellenőröket megpróbálom kijátszani 1 lejárt bérlettel.

rászokok a cigire és az alkoholra.

nem fogom a ruháimat elajándékozni, és ha 1 hajléktalan pénzt koldul tőlem NINCS PARDON. Többé nem fizetek be semmit, és este kifogok maradozni itthonról.

nem járok be többé a vasárnap esti misére, és a suliból is lógni fogok.

remélem így lesz barátnőm.


szerintetek jó ötlet?

19f


2011. okt. 3. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jó fiú. Egy álszent "rossz fiú" vagy, bár leginkább gyökér, bocs. Egyik sem hátrány párkeresésben amiket leírtál.
2011. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jaj most keltem...*vagy.
2011. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Tehát úgy látod hogy attól lesz a lányoknál sikered ha rosszfiú vagy és minden zűrbe belemész. Szerintem ezzel csak olyan lányok fognak tapadni rád (ideig óráig), akik élveik h menő vagy, de amint lesz egy menőbb srác akkor repülsz.

A megvalósításon kicsit finomítanék, próbálj meg ulizni ismerkedni kicsit lazábban kezelni a dolgokat, de attól még ne add fel a jócselekedeteidet

2011. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ulizni=bulizni bocs a hibáért
2011. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 bánomisén ***** válasza:
Válaszom röviden: Nem!
2011. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ahogy elkezded az első pontot, majd jól megagyal egy tényleg rossz fiú, és utána egy kék-zöld jófiú leszel, aki még annyira sem vonzó, mint a sima jófiú.
2011. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
akkor mondjátok meg nekem, hogy mit csináljak???
2011. okt. 3. 13:44
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát ha leírnád (akár priviben), hogy hogy megy a csajozás, mit szólnak hozzád a lányok menyire vagy népszerű stb akkor az sokat segítene. És mviel próbálkoztál mi jött be mi nem.
2011. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

őszintén szólva, életemben 1-szer volt barátnőm....2 napig.....de az is még általánosba.

Azóta lánnyal nem is beszélgettem.

Úgy gondoltam, hogy ráérek még.

De most a környezetemben és az osztályban is már annyira előtérbe került a szexualitás, de engem még az nem érdekel, egyenlőre barátnő kellene.


de nem tudom, hogy hogyan kell szerezni.....te tudod?

2011. okt. 3. 14:15
 10/18 anonim ***** válasza:
hát te egy b.zi vagy
2011. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!