Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a véleményetek Christopher...

Mi a véleményetek Christopher Hitchens ezen érveléséről?

Figyelt kérdés

Akik nem nézték végig nem tudom figyelembe venni érvelésüket vagy válaszukat!

https://www.youtube.com/watch?v=HdCx-Brs28A



2018. máj. 6. 22:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Hűha Tantételbeli... huh... na jó, kezdjük...


Először is az, hogy te valamilyen mesében hiszel nem teszi igazzá. Az a mondat, hogy "nekem igazság" teljesen helytelen, hacsak nem fedeztél fel valamiféle új világot, ami eddig ismeretlen volt az emberiség számára és ahol a te elméleteid igaznak bizonyulnak.

A felvázolt lehetőségeid közül a második a helyes, tekintve, hogy nem akarok hinni, én tudni akarok. :)


"De először is tisztázzuk, hogy engem nem érdekel, te miben hiszel. Leirhatod a vélemányed, énpedig most szivesen el is olvasom, mert vagyok olyan intelligens, hogy árdekeljen, és kiváncsi vagyok, hogyan látod."

A saját szavaid ütik egymást, először nem érdekel, majd már vagy olyan intelligens, hogy érdekeljen... hmm... érdekes... gondold át legközelebb a mondataid, mert elég zavartnak tűnik az elméd. :)


"Honnan szedi ezt a banális számot?"

Az, hogy egy Google keresést nem bírtál megtenni a témával kapcsolatban a teljes ignoranciád jelképe. Tökéletesen felsorolja számodra az internet, hogy milyen logikai metódusokat követve jutottak erre a következtetésre az ezzel foglalkozó szakemberek.

Visszaveszem az 1 pontod és inkább a Griffendélnek adom. :)


A "könnyen lehet" azt jelenti, hogy nem biztos, azt hittem a te anyanyelved is a magyar. Kérlek ne játszd meg, hogy ennyire hülye vagy, mert nem hiszem el. A pontozási rendszered meg milyen kisebbségi komplexust próbál kompenzálni? Nem kapsz pontot, mondj le róla.


Érdekes, hogy nem hallottál róla, nekem még iskolában is meséltek erről az elméletről. :)

[link]

Tessék, itt van az ízelítőrésze, de szerintem egy 5 perces kutatómunkával találhatnál bővebb információt róla. Ahogy láthatod, az elméletet kritizáló, tagadó és végül eltörlő felfedezések mind jóval 2009 után jöttek a felszínre, még mielőtt Hitchens tudomást szerzett volna ennek hamisságáról.

Ismered az archeológiát? Ez milyen mondat? Nem ismersz és nem tudsz semmit, mert csak egy ember vagy nagyon limitált aggyal, ezzel nem is lenne gond, mert mindenki ilyen, de te ezt a korlátot kipótoltad egy beszűkült látáskörrel, egy versengési mániával és egy akkora adag arroganciával, ami képes veled elhitetni, hogy bármit is tudsz, miközben egy semmi vagy, mint mindenki más, ez szomorú.


Hűha... ezt inkább teljességében kimásolom:

"Ekkorát még nem röhögtem soha áletemben! Neked az evolúció tény? Hát akkor te lehet, hogy tényleg majom vagy, de én biztos, hogy nem! Az evolúció nem tudomány, soha nem volt az, most sem az, és soha nem is lesz az. Mert tudod te, hogy mi a tudomány? Én tudom, mert tudós vagyok. Amit 1. Meg lehet figyelni, 2, Figyelni lehet a viselkedésát, hatását, stb. és 3. Le lehet utánozni! Az evolúcióra egyik megállapÍtás sem sem igaz, az nem tudomány, hanem a hülyék mesálye, sarlatánság, kimondom, mert az. Nem mondom ki, hogy kik hisznek, benne, gondolom világos."


Először is leírnám ezzel kapcsolatban, hogy mélységesen sajnálom, hogy annyira szomorú életed van, hogy ez okozta eddig a legnagyobb örömöt benne, de valahol örülök is neki, hogy ezt nekem köszönheted.

Az evolúció nem csak nekem tény, hanem egy tény. Pont. Objektív, nem szubjektív. Bizonyítva van, szemmel látható, jelenleg is fejlődnek különböző fajok, ha ezt sem tudod felfogni, akkor tényleg menthetetlen vagy, és őszintén mondom, hogy szomorúságot érzek amiért ennyire buta vagy, valamint nem is kívánom folytatni tovább a társalgást, mert hirtelen úgy érzem magam mintha egy alul iskolázott kisebbségivel próbálnék meg beszélni és nem tetszik ez az érzés. Szóval ez lesz az utolsó üzenetem, te meg tudóskodj tovább ahogy neked tetszik. :)) Ezt az üzenetet persze még befejezem, mert vannak még hibák bőven.


Darwin az evolúció alapjait írta le, voltak hibák az elméleteiben, azóta rengeteget fejlődött a tudomány. Hány könyvet olvastál a témát illetően? Mondjuk olyanokat, amiket nem keresztények írtak?

A Genezist szarkazmusként könnyebben el tudom képzelni mint valóságként, sajnos te elhiszed, hogy utóbbiról van szó. Hát akkor egészségedre, képzeld azt, hogy egy beszélő kígyó miatt kerültünk le a Földre, mert megszegtük annak a fickónak a szabályait, aki elvileg szabad akaratot adott nekünk.


A következő mondatod megalapozatlan és csak a butaságod mutatja. Szerinted ha le van írva valami egy könyvben, amit az idióta tömeg megvezetésére találtak ki és segítségével rabszolgasorsba hozták az emberiséget évszázadokon keresztül, igaznak kell lennie... értem... :)


Következő soraid mutatják a keresztény szeretetet, gyönyörű. :)


Konklúzió: Undorítóan hülye, arrogáns, buta, naiv, komplexusokkal teli, személyeskedő és gyűlölettel teli vagy. Remélem egyszer megváltozol, de gondolom erre nincs sok esély. Na mindegy, ez is csak időpazarlás volt, meg kéne tanulnom nem leállni a szellemileg korlátoltakkal, szia.

2018. máj. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Tantételbeli ***** válasza:
0%

"lőször is az, hogy te valamilyen mesében hiszel nem teszi igazzá."


Itt valamimi tévedés van az agyadkádban, én nem mesékben hiszek, hanetz jjkubYDF(Ibö9u8ö9 jü bnmthpőüúem az igazságban!Ez a kölönbség kettőnk között!



"z a mondat, hogy "nekem igazság" teljesen helytelen, hacsak nem fedeztél fel valamiféle új világot,...



Ezzel nem tisztelsz, azt letojom én se téged, egy totál bolondnak tartalak. Veszélyes, és értelmes bolondnak. Az ilyen a legrosszabb, kártékony vagy, kigyomlállak. Nem fedeztem fel semmilyen új világot, nem is kell, mert az már benne van a Szentírásban. Ezt nem én találtam ki, hanem az Úristen, a Mindenható Atya! Talán te okosabb vagy nála, te szerencsétlen?



"A saját szavaid ütik egymást, először nem érdekel, majd már vagy olyan intelligens, hogy érdekeljen... hmm... érdekes... gondold át legközelebb a mondataid, mert elég zavartnak tűnik az elméd. :)


Te egy mondatot sem tudsz értelmezni, olyan alacsony sinten vagy hozzám képest. NEM értelek egyet veked, de megteszem, hogy meghallgatom a hólyeságeid. Csak ennyi van. Mint ahogy a giliszta mászik a földön. Nem ölöm meg, megnézem, merre mászik. Ilyen vagy te nekem...Merre mászol?


"Az, hogy egy Google keresést nem bírtál megtenni a témával kapcsolatban a teljes ignoranciád jelképe."


Én nem olvasom a Google-t, azt csak a hülyék olvassák, mint te.Én tudós vagyok, nekem nem kell Google.


"foglalkozó szakemberek."


Ezek nem szakemberek, hanem bolondok.


"nagyon limitált aggyal, ezzel nem is lenne gond, mert mindenki ilyen, de te ezt a korlátot kipótoltad egy beszűkült látáskörrel, egy versengési mániával és egy akkora adag arroganciával, ami képes veled elhitetni, hogy bármit is tudsz, miközben egy semmi vagy, mint mindenki más, ez szomorú.



"Az evolúció nem csak nekem tény, hanem egy tény. Pont. Objektív, nem szubjektív. "


HAHAHA, Te szerncsátlen. Az elolució tény? Az hát! És én vagyok a Télapó! Ez komoly! Hiszel bennem?



"Bizonyítva van, szemmel látható, jelenleg is fejlődnek különböző fajok"


Fejlődjél vissza majommá vagy gilisztává, hahaha! Ha ezer évig bezársz egy najmot, az ezer áv múlva is majom lesz, te barom! Te lehet, hogy továbbfejőödütt majomnak tartod magad, de én nem! Én Isten Isten fia vagyok, az ember. Te lehetsz majom, azt letojom, pont annyi az eszed is van. Én viszont ember vagyok, ezért vagyok feletted.

2018. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Érvelés ötös. :D Erre már válaszolni sincs kedvem, annyira alpári a vitakészséged, talán csak arra a részre, hogy okosabb vagyok-e istennél... ezt nem mondom, de legalább én létezem. :D
2018. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Tantételbeli ***** válasza:
0%

Kedves 13-as+


Nem, nincs okosabb Istennél. mi csak porszemek vagyunk hozzá képet a mi kis porszem agyunkkal: de azt igenis felfoghatjuk, hogy Ő a leghatalamasabb Lény, mindenek alkotója, mindenek teremtője. És ezt a tény nem múljatja felől valami porszem a kis hangyányi agyával, mert Isten örök, és sültbarom, aki Isten teremtői dicsőségét át akarja adni a vakvéletlenségnek, a vak, süket, értelmetlen, ostoba és sb, elméletnek az igaz Mindenható miatt. Szégyelljék magukat, hogy megtagadják a Teremtőjüket, akinek a lélegzetüket köszönhetik.

2018. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Oké oké, mondjad csak. :D
2018. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

"jjkubYDF(Ibö9u8ö9 jü bnmthpőüúem"


Most már tényleg ideje lenne orvoshoz fordulnod, mielőtt teljesen elhatalmasodik rajtad! Pihenj le, vedd be a gyógyszert és aludj egyet. Jót fog tenni.



" egy totál bolondnak tartalak. Veszélyes, és értelmes bolondnak. Az ilyen a legrosszabb, kártékony vagy, kigyomlállak."


Lásd mint fent! Csak most már közelítesz a közveszélyesség felé.



"Én nem olvasom a Google-t, azt csak a hülyék olvassák, mint te.Én tudós vagyok, nekem nem kell Google. "


Most tudós??? Esetleg néha Napóleon, néha Cézár?! Ugye hangokat is szoktál hallani? Isten szól hozzád? Orvost kéne találnod a tévképzetek elűzéséhez!


Meg van egyébként a 8 osztály vagy csak a zárt osztály?

2018. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Tantételbeli ***** válasza:
0%

16éos, te ki vagy?


""jjkubYDF(Ibö9u8ö9 jü bnmthpőüúem"


Mi ez a a haladzsa? Ezt te irtad, nem én, bárki visszanézheti a hozzászólásaimat, és láthatja, hogy én soha nem irtam ilyet. Akkora barom vagy, mint a seggem, ha ilyen baromsággal próbálkozol, neked, apádnak, nagyapádnak meg ükapádnak nincs annyi IQ-ja összesen, mint nekem, olyan hülye vagy. Ez neked fáj, erre ilyen baromsággal jössz? Szánalmas nulla. Egyetlen értelmes mondatot se tudtál irni ellenem, csumpikám.Minek erőlködsz?


"Most tudós???"


Nekem doktorátusom van bölcsészettudományból, neked mid van? Igaz, levelezőn szereztem meg, mert dolgoztam, de megvan. Neked mid van?



"Meg van egyébként a 8 osztály vagy csak a zárt osztály?"


Asz hiszed, hogy ha sértegetsz, neked lesz igazad? Semmiben sem tudtál megcáfolnii, nem is akartad, képtelen is vagy rá, egyetlen értelmes mondatot nem irtál, csak károgsz. Károgoljál, bolond varjú, majd akkor szólítsál meg tisztelettel=!), ha kinőtt az agyad, addig kuss! Nem vagyunk egy szinten.



"

2018. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Tantika le kéne állni a drogokkal, te írtad, nem 16-os. :D


"Itt valamimi tévedés van az agyadkádban, én nem mesékben hiszek, hanetz jjkubYDF(Ibö9u8ö9 jü bnmthpőüúem az igazságban!Ez a kölönbség kettőnk között!"

12. válaszod második sora...


És értem, tudósnak hiszed magad mert bölcsészre jártál :DDDDDDD Értelek :DDDDDD


Nagyon ajánlom, hogy látogass el egy pszichiáterhez, mert nem tudom mi bajod van, de biztos vagyok benne, hogy krónikus. :D

2018. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

Megerősítésül:


12-es válaszból kimásolva betű szerint:


------

"Tantételbeli nevű felhasználó válasza:


"lőször is az, hogy te valamilyen mesében hiszel nem teszi igazzá."


Itt valamimi tévedés van az agyadkádban, én nem mesékben hiszek, hanetz jjkubYDF(Ibö9u8ö9 jü bnmthpőüúem az igazságban!Ez a kölönbség kettőnk között!


"

------


"Mi ez a a haladzsa? Ezt te irtad, nem én, bárki visszanézheti a hozzászólásaimat, és láthatja, hogy én soha nem irtam ilyet. Akkora barom vagy, mint a seggem, ha ilyen baromsággal próbálkozol, neked, apádnak, nagyapádnak meg ükapádnak nincs annyi IQ-ja összesen, mint nekem, olyan hülye vagy. Ez neked fáj, erre ilyen baromsággal jössz? Szánalmas nulla. Egyetlen értelmes mondatot se tudtál irni ellenem, csumpikám.Minek erőlködsz? "


Talán először NEKED kellene visszanézni a hozzászólásaidat, és akkor nem jönnél ilyen gyatra szöveggel!!!

Mert EZ AZ ami "szánalmasan nulla"!


Szerinted: "Egyetlen értelmes mondatot se tudtál irni ellenem, csumpikám."


Nálad láthatóan értelmes SZÓRA is alig telik, nemhogy mondatra:


"valamimi", "agyadkádban", "hanetz", (csak ismétlésként!!!) "jjkubYDF(Ibö9u8ö9 jü bnmthpőüúem", "kölönbség"


Mindezek EGYETLEN mondaton belül!!! A neked meglévő oly magas IQ-val! Gratulálok!



"HAHAHA, Te szerncsátlen. Az elolució tény? Az hát! És én vagyok a Télapó! Ez komoly! Hiszel bennem?"


Ugye a Napóleonnal se lőttem túl mellé?? ("szerncsátlen", "elolució")


"Asz hiszed, hogy ha sértegetsz, neked lesz igazad? Semmiben sem tudtál megcáfolnii, nem is akartad, képtelen is vagy rá, egyetlen értelmes mondatot nem irtál, csak károgsz. Károgoljál, bolond varjú, majd akkor szólítsál meg tisztelettel=!), ha kinőtt az agyad, addig kuss! Nem vagyunk egy szinten. "


Valóban nem vagyunk egy szinten!

De ne keseredj el, ha sokat fejlődsz egyszer még elérheted, hogy nem süt rólad a totál elmebaj közveszélyes ostobasággal keveredve.

Addig is egy, a magyar nyelv helyesírásával foglalkozó könyvet sem ártana a kezedbe venni! ("irtál", "Károgoljál")


Ne feledd, a bölcsész még nem jelenti, hogy valóban bölcs ész is jutott a diploma mellé!


(Apropó, diploma, az nekem is van).

2018. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

Kedves Tantételbeli!


írod:


"mert vagyok olyan intelligens..."

"Én tudom, mert tudós vagyok. "

"Nekünk hivőknek meg az a tudatunk,, hogy "Isten képmása" ás Isten gyermekei" vagyunk! "

"én nem mesékben hiszek, hanetz jjkubYDF(Ibö9u8ö9 jü bnmthpőüúem az igazságban!" (valamennyi a 8-as hozzászólásból idézve)


"Én Isten Isten fia vagyok, az ember. " (12-es hozzászólásod)

"neked, apádnak, nagyapádnak meg ükapádnak nincs annyi IQ-ja összesen, mint nekem" (17-es hozzászólásodból idézve)


Azért intelligens, magas IQ-val rendelkező tudós barátom, aki Isten fia, olyan valakiként, aki hisz az igazságban talán illett volna legalább egy


"Bocsánat, tévedtem!"


-et leírnod, azok után, hogy hazudtál, hamisan megvádoltál és sértegettél:


Emlékszel, ugye?


"

"jjkubYDF(Ibö9u8ö9 jü bnmthpőüúem"

Mi ez a a haladzsa? Ezt te irtad, nem én, bárki visszanézheti a hozzászólásaimat, és láthatja, hogy én soha nem irtam ilyet. Akkora barom vagy, mint a seggem, ha ilyen baromsággal próbálkozol, ...

" (17-es hozzászólásod)



De úgy látszik, ennyire már nem telik tőled!



Tudod ez is egy bizonyítvány, odateheted a bölcsész diplomád mellé, csak erre talán kevésbé lehetsz büszke!

2018. máj. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!