Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért nem lehet Mohamed...

Miért nem lehet Mohamed prófétát pedofilnak nevezni?

Figyelt kérdés
Ha egy 50 év körül ember szexel egy 9 éves kislánnyal akkor az pedofília.

2019. ápr. 30. 18:48
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

"

Én meg a feleségemhez nem vonzódom, mégis segítek neki, amikor kéri, ilyenkor mivan?"


elvetted gyerekként felnőtt s nem vonzódsz hozzá mert pedo vagy.

2019. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
36%

Lehet, csak megsértődnek miatta a muszlimok.

Akkoriban, amikor ezek a vallások megszülettek az emberek még fél állatok voltak, akik azt hitték, hogy nekik (pontosabban a férfiaknak) mindent lehet, de a sok szar amit összehordtak manapság már nagyon nem állja meg a helyét. De mivel egy vallásról beszélünk, nem lehet racionalitásról beszélni a követők között, így hiába mondod nekik, hogy a prófétájuk bármi rosszat tett. Ááááh, az nem úgy van, te csak félremagyarázod.


#1 Kérlek ne pazarold tovább az oxigént a többi ember elől te beteg pedofil szörnyeteg (ha érted mire célzok)...

2019. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:

Ne felejtsük el azt az apróságot, hogy csak nálunk s még sok más kultúrában van ekkora értéke az embernek.

És nálunk se mindig volt így.

Egyes kultúrákban pl. szabadon megölhette egyik ember a másikat s max. a bosszútól kellett tartania nem a törvénytől. Más kultúrákban "csak" a rabszolgákat ölhették meg szabadon. Később már őket se.

Ma már egy kutyát se verhetsz agyon Magyarországon legálisan, de hivatalosan elaltathatod kényed kedved szerint. Néhány évtizeddel ezelőtt még simán agyonverhetted, nem védte törvény.

Csirkét ma is megölhetsz következmények nélkül, ha gyorsan teszed, s nem szenvedteted, de pl. halat nem vihetsz el a boltból élve. Néhány éve még ott úszkált karácsonykor minden kádban a ponty pár napig.

Ugyanez érvényes ma is az emberekre, még ma is van olyan kultúra ahol a lányokat 9 évesen hozzáférhetők s a férjük utána rendszeresen legálisan megerőszakolhatja őket.

Hogy ez pedofília e, a törvény szerint ott nem nálunk az lenne.

orvosilag pedig egész mást jelet a pedofília mint törvényileg.

Orvosilag az a pedofília aki a satnya gyermekre gerjed nem pedig a kifejlett felnőttre.


Szóval jó irányban boncolgatja a kérdést az aki azt írja, aki felnőttekkel is létesít szexuális viszont az nem pedofil. A hiba ott van hogy nincs szétválasztva a jogi és az orvosi pedofília. Ha a kettőt szétválasztjuk és a helyén kezeljük akkor egyszerre minden világos lesz.



Aki csak gyerekkel létesít szexuális viszont az orvosilag is pedofil, beteg és jogilag is elköveti a pedofília bűncselekményét amennyiben olyan országban követi el, ahol ez bűncselekmény. Nálunk 14 év alatt számít annak.


Aki gyerekekkel is és felnőttekkel is létesít szexuális viszont, az orvosilag nem pedofil jogilag ahogy fentebb. Itt lehet kíváncsiság is a háttérben vagy egyszerű divatból, a kor szokásai alapján. Ahogyan megeszünk olyan ételeket amit elénk tesznek s semmit se kell tennünk érte, de magunknak sose főznék, még csak nem is választanánk, mert igazából nem szeretjük, de nem is utáljuk.


Aki a fejletten nőket szereti, s ezért gyereknek látszó 14 évet betöltött nőket választ magának az orvosilag pedofil ugyan de ha képes megállni a 14 év alattiakat akkor nem beteges mértékben. A társadalom persze elítéli, de a jog nem. Ez így nem bűncselekmény.

De egy igazi pedofilnak valódi gyerek kell, mert a kiforratlan személyiségre is van igénye nem csak a fejletlen testre.


És végezetül van egy másik kategória: Aki a fejlett duzzadt mellű 14 év alattiakkal létesít szexuális viszont. Az ilyen orvosilag nem pedofil. Még az is lehet, hogy megtévesztették és nem tudja a kort. Ettől persze a pedofília bűncselekményét elkövette. Másfelől lehet bűnöző is aki tudja hogy gyerek az illető de mégis rákattan. De ekkor se pedofil betegként, hisz neki egy kifejlett nő kell, csak ép nem érdekli se a nő lelke se a jog. Persze ha igazi nő nem érdekli mert az elnyomja de egy testileg fejlett 12 éves igen akkor beszélhetünk bizonyos mértékű pedofíliáról, ez vitatéma.


Ahogy az is egy nagy jogász vitatéma, ha egy olyan ország állampolgára ahol törvénytelen a 14 éves alatti szex, de elmegy egy másik országba ahol nem tilos akkor Bűncselekményt követ e el?

vajon melyik ország törvényei érvényesek rá? Amelyik állampolgára vagy ahol a tettet elköveti? utóbbi mindenképp de az előtti?

Erre én se tudom a választ.


S a kérdésre válaszolva: A Próféta - Allah üdvözítse Őt - nevének a leírása is Tilos, nemhogy negatívként bármit mondani rá.

2019. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

"Aki a fejletten nőket szereti, s ezért gyereknek látszó 14 évet betöltött nőket választ magának az orvosilag pedofil ugyan de ha képes megállni a 14 év alattiakat akkor nem beteges mértékben."

Ez nekem igen zavaros. Orvosilag az a pedofil, aki serdülőkor előtti gyermekek iránt érez szexuális vonzalmat. Bár egyénenként eltérhet, hogy mikor kezdődik a serdülőkor, de egy 14 éves már bizonyára alaposan benne van. Tehát bárhogy néz ki az a 14 éves, a vele szexuális kapcsolatot létesítő nem pedofil.

A kérdésben viszont egy 9 éves kislány szerepel, aki minden bizonnyal serdülőkor előtt állt, tehát ha hozzá szexuálisan vonzódott Mohamed, esetleg erőszakot is elkövetett rajta, akkor pedofil volt.

2019. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdésben viszont egy 9 éves kislány szerepel, aki minden bizonnyal serdülőkor előtt állt, tehát ha hozzá szexuálisan vonzódott Mohamed, esetleg erőszakot is elkövetett rajta, akkor pedofil volt."


Már többen is elmondták hogy pontosan nem ismert a lány életkora és ha 9 éves is volt, nem biztos hogy szexeltek is akkor, de látom ez nem zavar.

2019. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

"Már többen is elmondták hogy pontosan nem ismert a lány életkora és ha 9 éves is volt, nem biztos hogy szexeltek is akkor, de látom ez nem zavar."

Mint írtam, a pedofiliának nem feltétele a szexualitás testi kiélése, maga a vágy is már az.

Arról pedig, hogy muzulmán forrásaitok össze-vissza írnak fűt-fát, én nem tehetek. Igazából az se biztos, hogy létezett ilyen felesége, ki ilyen, ki olyan mesét talált ki Mohamedről, egyik mesében 9 éves kislánnyal kavar, másik mesében már ugyanez a szereplő majdnem 20.

2019. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
0%

"de egy 14 éves már bizonyára alaposan benne van"


Ezt csak te hiszed, de a nemi érés egyes esetekben késik, vagy akár el is marad.


A másik, orvosi értelemben nem attól pedofil valaki, hogy 9 évest erőszakol meg, hanem attól ha képtelen ellenállni e vágyának. Ha divatból próbálja ki az orvosilag nem pedofil, ha készen kapja a lehetőséget, s ráfanyalodik, de nem az igazi neki az se pedofil, hanem csak kipróbált valamit. Jogilag pedig az adott ország törvényein múlik.


Ez ugyanaz mint az autó tulajdonos. Jogilag akkor leszel az autó tulajdonosa ha a nevedre írják. Érzelmileg pedig akkor ha ápolod gondozod félted szervizeled. Aki hajtja az autót, nyomja a gáz amíg megy esetleg tankol bele az érzelmileg akkor sem a gazdája ha a nevére van írva.

2019. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

"Ezt csak te hiszed, de a nemi érés egyes esetekben késik, vagy akár el is marad."

Megeshet, de mégis hány százalékkal fordul elő, 0,1%, esetleg 0,2%, vagy sokkal kevesebb? Én pedig nem egyedi különleges esetekről írtam, hanem általánosságban.

A "kipróbálás" pedig nekem már más kérdéseknél is kamu érvnek tűnt. Egy 50-60 éves biztos nem azért "próbálná ki" egy 9 évessel, mert nincs benne semmi vágy iránta.

2019. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
0%

"Arról pedig, hogy muzulmán forrásaitok össze-vissza írnak fűt-fát, én nem tehetek. Igazából az se biztos, hogy létezett ilyen felesége, ki ilyen, ki olyan mesét talált ki Mohamedről, egyik mesében 9 éves kislánnyal kavar, másik mesében már ugyanez a szereplő majdnem 20."


Pontosan ezért nem jelentheted ki hogy biztosan 9 éves volt és azt sem jelentheted ki hogy pedofil volt.

2019. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
0%

"A "kipróbálás" pedig nekem már más kérdéseknél is kamu érvnek tűnt. Egy 50-60 éves biztos nem azért "próbálná ki" egy 9 évessel, mert nincs benne semmi vágy iránta."


Túl sok mindenben vagy biztos utána járás nélkül.

nagy általánosságban pedig az is igaz, hogy esni szokott az eső.

Abban sem vagyok biztos, hogy a 0.1% adatod valós nem csak kitalált, s azt se szabad elhanyagolni, hogy pedofilből sincs tul sok. Szóval a pedofilok megtalálhatnák a párjukat ha akarják, itt a gond inkább az, hogy nem képesek leküzdeni a vágyaukat, valamint ha megtudják egy satnya gyerekről hogy felnőtt akkor már nem kell nekik, mert nem az igazi.

Én se örülnék, ha kiderülne, a nő akit tegnap éjjel megdugtam a sötétben, valójában férfi. Akármilyen jó is volt vele, ezek után nem akarnám újra.

2019. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!