Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha Isten csak Ádámot és Évát...

Ha Isten csak Ádámot és Évát teremtette, és nekik kettő fiuk született, akkor hogyan népesedhetett be a Föld?

Figyelt kérdés
Eskü, ha valaki megmagyarázza ezt, megfontolom, hogy a Biblia nem egy mesekönyv.

2019. máj. 25. 16:13
1 2 3
 21/24 Anahystor ***** válasza:
68%
Akkor ki által került be a genetikai hiba? Hiszen az utódok is tökéletesek voltak, és az ő utódjaik is, és az ő ...
2019. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Anahystor ***** válasza:
61%

Csak legalább néha próbálnátok meg logikusan gondolkodni...

Hiú ábránd...

Hagyj el ó reménység ...

2019. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
82%
Aki megpróbálta, azok közül sok már nem hívő...
2019. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem erre is a nagyágyú a felelet, a szabad akaratukból jött be a tökéletlenség, mert ugyan Ádám még tökéletesen tökéletes volt, csak az esze nem volt tökéletes, ha sikerült bűnbe esnie (tökéletes bűnbe), de az utódai csak addig voltak tökéletesen tökéletesek, amíg tökéletesen eltökélték, hogy tökéletes szabad akaratukból még tökéletesebben tökéletlenebbek lesznek.

Innentől már tilos nekik anyukát, apukát, meg a testvérkéket megtökélni, mert tökéletesen tökéletlenek lesznek, de szigorúan csak szabad akaratukból tilos nekik, mert különben nem lehetnének tökéletesen tökéletlenek, csak tökéletlenül tökéletesek, ami ugye mégiscsak tökéletesen más, vagy tökéletlenül, -már magam is keverem egy kicsit, de hát nem is csoda, hiszen én már nem vagyok tökéletes, mert az én őseim már megtökéletlenesedtek tökéletes voltukból, mert bűneik következtében, ami lényegében Ádám és Éva bűnei, már nem is lehettek többé tökéletesek, csak akkor nem értem, hogy szaporodhatott el mégis tökéletesen a tökéletlen emberiség, ha szabad akaratukból kifolyóan dugtak fűvel, fával, pedig már kezdettől megtökéletlenedtek?

2019. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!