Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten miért teremtett gátlásos...

Isten miért teremtett gátlásos, zárkózott embereket?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom ahogy a nyolcas.
2019. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok vallásos,de annyit még én is tudok kérdező,hogy nem Isten teremti ilyenre vagy olyanra az embert,hanem a környezete formálja,ez szerintem a vallásban is így van. Ahogy keresztényeket sem teremt,mert senki sem szenteltvízben úszott az anyja hasában és nem Bibliával a kezében csusszant ki onnan.
2019. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Isten ha létezik is, akkor nem hiszem, hogy a Földet őrizgeti nap mint nap. Végtelen a galaxis. A Föld az csak 0.0000000000000001%-a a világnak. Szerintem keveset is írtam... A kérdésre válaszolván pedig csak annyi, hogy az embereket érintheti lelkileg egy mély seb, ami nem gyógyul és így alakulnak ki az ilyen lelki betegségek, mint amit utóbb írtál pl.
2019. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13. nem keveset hanem sokat ** :o
2019. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 világvége1 ***** válasza:
0%
Nem születtek ilyennek.
2020. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

#14

Hidd el, kevés az. Megszámlálhatatlan galaxis van. A tejútrendszer is rohadtul hatalmas, a Nap még csak nem is látszódik rajta, akkor a Föld?

2020. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyivel lenne jobb ha egyebkent nem lennenk azok? Fognam es mondjuk kest allitanek valaki nyakaba mert mondjuk azt hiszem barmit lehet kovetkezmenyek nelkul, mert az hozna mondjuk kielegulest ha latom hogy valaki eletet tonkretettem es annak orulok hogy nem en vesztettem. Az ilyen embereket a tarsadalom buntetese keszteti erre a viselkedesre, hogy elnyomjak onbiraskodo enjuket.
2022. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez annak az oka, hogy bizonyos tekintetben mindenki zárkózott és a magánügynek van hírértéke. Meg nem is tudom, anno kimentél azt beszéltél emberekkel, most meg a gép előtt ülnek és azt nem tudják, hogy az eladónak hogy köszönjenek, mert nem úgy szocializálódnak, hanem az online térhez. Persze simán benne van, hogy a közegedbe mindenki oda van szocializálódva így te pont beszopod, meg van arany középút is persze.
2022. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!