Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten fél az emberi betegségek...

Isten fél az emberi betegségektől?

Figyelt kérdés
17„Mondd meg Áronnak: Ha valaki utódaid közül bármelyik nemzedékben valamilyen betegségben szenved, ne közeledjék, hogy felajánlja Istennek az áldozati eledelt.18Senki se közeledjék oda, akinek testi hibája van, tehát sem vak, sem béna, sem formátlan vagy nyomorék ember, 19sem olyan, akinek a lába vagy a keze eltört,20sem púpos, sem görbe lábú, sem szembajos, sem kiütéses, sem kelevényes ember, sem pedig eunuch. 21Áronnak egyetlen papi ivadéka sem ajánlhatja fel az Úr eledelét, ha betegségben szenved. Ha beteg, ne közeledjék, hogy felajánlja Isten áldozati eledelét. 22Ehet Istennek az ételéből, a nagyon szent és a szent dolgokból, 23de ne jöjjön a függöny közelébe és ne közeledjék az oltárhoz. Beteg, ezért nem teheti közönségessé szent dolgaimat, mivel én, az Úr szenteltem meg őket.”

2019. jún. 30. 19:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem jól ismered, a keresztény hit szerinti Jézus pártfogolta az elesetteket, gyógyította a betegeket. Te pedig nem akarsz sz.rságokkal küzködő csajt. Hol van a hasonlóság?
2019. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Csak én nem tudom gyógyítani a betegeket, sajnos. Ha valaki vak vagy púpos, akkor hiába vagyok mellette, akkor is púpos lesz.
2019. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha lenne képességem egy csúnya lányból Naomi Campbell-t csinálni, akkor jól érezném magam.
2019. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Ozmium42 ***** válasza:
Isten akár meg is gyógyíthatta volna, egészségben is tarthatta volna a papságát, ha már egyszer az ő papsága, és őt kell reprezentálniuk. Így csak azt sikerült bemutatni, hogy Isten nem gyógyít, még a legközelebbi híveit sem. Kivéve néha, amikor mégis. Úgy tűnik, semmi köze nincs a dolognak semmihez, akkor csinálja, és azzal, amikor olyan napja van éppen. Jézus feltámasztott egy embert a halálból, mert a haverja volt.
2019. júl. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!