Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit tegyek? Az apam jehova...

Mit tegyek? Az apam jehova tanuja anyam pedig szcientologus.

Figyelt kérdés
mit tegyek? az apam jehova tanuja anyam pedig szcientologus. en 20 eves vagyok nem fejeztem be az iskolat csak 10.-ig azt is 3kulombozo varosban. 17 evesen hagytam ott a sulit mert segitenem kelleyt az alberlet fizeteseben anyunak. most itt vagyok 19 evesen munka nelkul egy idegen varosban budafokon es nem tudom mitcsinaljak csak az uresseget erzem se barataim se baratnom anyuval se lehet normalisan beszelgetni. iskolat csak igy tudnam folytatni ha lemennem apumekhoz de en nem akarok ugy elni. mindennap csak a halalra tudok gondolni beilleszkedesi zavaraim is vannak nem tudok kialakitani kapcsolatot az emberekkel

#Jehova tanúi #szcientologia elveszettseg
2019. júl. 5. 09:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
Legyél zsidó.
2019. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
F
2019. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%

"Nem akarok úgy élni"

Hogy?

Jehova tanúi is normálisan élnek, az erkölcs szigorúbb, de attól még nem úgy élnek mint a középkoriak.

Másrészt 19 éves vagy, nyilván nem fognak rád erőltetni semmit.

Az meg hogy nincsenek barátaid a te sarad. Barátkozz, ismerkedj. Kapcsolatot ki tudsz alakítani, csak elhatározás kérdése. Állj a sarkadra, s hagyd az önsajnálatot!

2019. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Neked aztán jól összejött, de munkát, megélhetést azért találhatsz, nagy a munkaerőhiány és szerezhetsz valamilyen végzettséget is, bár munka mellett nem könnyű tanulni, de nem lehetetlen.

Barátokat szerezhetsz, arra is jó a munkahely és az esti iskola, találkozhatsz fiatalokkal, nem csak szórakozás közben, szerintem ne foglalkozz a vallási anomáliákkal, a szüleid azok a szüleid, azt csinálnak, amit akarnak, lassan amúgy is a magad lábára kell állni, azon legyél, hogy az sikerüljön.

2019. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%

"Mit tegyek?"

Válaszd az igazságot. Térj meg Krisztushoz, és gyakorold a hited a páli teológia alapján. Ez a legjobb, amit tehetsz magadért. Minden téren jól jársz

2019. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
"en 20 eves vagyok" ; "most itt vagyok 19 evesen" akkor most 19 vagy 20 éves vagy?:P
2019. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 acelsziv ***** válasza:
42%
Máskor jobb kamut találj ki. Jehova tanúi nem házasodnak a körön kívül. Egy szcientológussal pedig lehet értelmesen beszélni. Feltéve, hogy nem vagy retardált.
2019. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Fuh szep csalad.

Eloszor is fejezd be a sulit! Vannak esti iskolak, napkozben pedig vallalj valamilyen konnyu munkat. Kereshetsz lakotarsat Bp-n es egyutt fizetnetek a rezsit.

Azutan okj vagy ha osszeszeded magad akar fosulira egyetemre is mehetsz!

Ne add fel es higgy magadban!!!

19/F

2019. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

Valóban érdekes, hogy két dolgot állítasz. 20 éves vagy, de 19 évesen is.

Nekem az elhunyt férjem sem volt Jehova tanúja, de Én igen. S a lányom pedig soha nem akart Tanú lenni, ezt tinédzser korában kijelentette, és nem is az. Most már elmúlt 30 éves.

Isten önkénteseket keres, nem kényszerítetteket.

Édesapád tudja Ezt a verset:

(János 6:44) 44 Senki sem jöhet hozzám, csak ha az Atya, aki küldött engem, vonzza őt;. . .

Senki nem lesz Jézus tanítványa, ha Jehova nem vonzza.

S soha nem a szülőért kell keresztény életet élnie egy felnőttnek, hanem saját döntésből.

2019. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Azért írni megtaníthattak volna az általánosban. Nem a te hibád, a sulik ilyenek!
2019. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!