Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok.

18 éves koromóta egyedül élek mert szüleim meghaltak.

Eléggé magamra voltam utalva mindig.

Jelen pillanatban itt ahol élek csak alkalmi munkát találtam.Ami arra elég hogy napról napra élek meg belőle éppen és a rezsimet is ki fussa.

De albérletett nem kell fizetnem mert bátyám házába élek.

Viszont bátyám kapott ajánlatott hogy meg vennék a házat tőle.És múltkor emlegette hogy el akarja adni.

És ha kap érte egy jó ajánlatott el is fogja szerintem.

Bátyám ott alvós munkán dolgozik 2-3 hetente jár haza de szerintem oda is tudna költözni ha akarna.

Viszont ha el adja nekem nem igen lesz hova mennem.

Ebből a kis pénzből meg albérletbe esélytelen hogy el tudjak menni.Sajnos félre tettpénzem sincs mert mindig annyit kerestem gyárakban vagy akár mi meloval hogy épp meg voltam belőle.De félre tenni nem tudtam.

Szerintetek mit tévő legyek ha el kel la ház?

Félek hogy ucára kerülök.

Itt élek már kb majd 3 éve szerintem ebben a házbam.

Ne mtudom mit csináljak.:( Ilyen anyagi helyzetben.



2019. aug. 23. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Menj a bátyáddal dolgozni, ott alvós munkára.
2019. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

A szüleitektől nem örököltetek?

Mit akar tenni a pénzzel a bátyád?

Árvaságit nem kaptál?

2019. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Más rokonaid nincsenek?
2019. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bátyám tanyán dolgozik állatok közt két teljesen külön világ vagyunk.Ő még nagyon abban a paraszt korszakban született ő abba nőtt bele 36 éves amúgy is régebbi tipusú felfogású.Én 24 évesen már más világba nőttem bele.Én msot mezőgazdasági munkát végzek de az előtt gyárakban dolgoztam.8-12 órában.

Ő 24 órázik minden nap mert éjjel őrködik az nem nekem való lenne mert nem lenne semmi szabad időm.És amúgy se szeretem és nem is értek az állatokhoz.

Bátyám elvileg másikat akar venni ott ahol lakik de nem tudom hogy abbol lesz a valami sajnos ő alkoholista és szerintem valószínűbb hogy meg issza a pénzt de talán ő se ennyire hülye.De ne mvennék rá mérget.

Szüleimnek nem volt saját háza mamámtól örököltünk együtt de nagyon rossz állapotban van ez előtt ott laktam akkor még lakható volt de ma már sajnos nem az.

Kémény le borult stb... Ház oldala ki ment régi paraszt ház.

Árvaságit kaptam addig míg iskolába jártam havi 50 ezret de mit mondjak mire volt az elég kb semmire.Épp hogy nem haltam éhen belőle ezért is mentem el dolgozni hogy jobban éljek de sajnos itt nem nagyon van olyan ahol jól lehetne keresni maxmimum 130 körül volt a fizetésem is mikor gyárban is dolgoztam.

Vannak más testvéreim is.De mindnek családja van.És soha nem volt olyan szoros köztünk a kapcsolat.Ez nem az én hibám ez egy ilyen család hogy magasról kakálnak a másikra.Mindig is így volt.Nekem szüleim volt a családom és nem a testvéreim.

2019. aug. 23. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nézd, nem vagy abban a helyzetben hogy válogass a munkák közül.

Mindent vállalj el.

És amit örököltetek házat nem kell hagyni tönkremenni, hanem.szép lassan rendbe kell tenni.

2019. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Rengeteg munkásszállásos munka van, még a nyugati megyékben is, pl. az autógyáraknál s.

Eldöntöd:

- mész válogatás nélkül bentlakással dolgozni, vagy

- mész hajléktalannak.

2019. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Aha, értem. Nehéz ügy. Tehát nagyszülők, nagybácsik nincsenek...

Menj egy olyan faluba, ahol ingyen adnak házat, vannak ilyen kihaló helyek.

Vagy van 3-4 fős falu, ahol turistáknak üzemeltetik az egészet, oda is biztos mehetnél lakni, dolgozni.

2019. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!