Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Büdös az albérleti szoba,...

Büdös az albérleti szoba, amelyet a ruhák is kezdenek átvenni. Higyan lehetne szagtalanítani?

Figyelt kérdés
Régi lakás,.kellemetlen levegő, nem tudom, hogy mitől ilyen. Rendesen van takarítva, ennek ellenére ilyen. Mit tudok tenni? A tulaj nem dog kifestetni, az tuti.
2019. aug. 25. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Keresd meg az előző albérlő hulláját és dobd ki!


Komolyabb válaszért leírhatnád, hogy milyen az a szag.

Doh?

Ételszag?

Valami vegyszer?

Vécészag?

Romlott hús?

Dögszag?

2019. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagy dolog egy festés, sk is meg lehet csinálni. A tulaj nyilván nem fogja ellenezni.
2019. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a fal penészes, vagy dohos, a padló úygszintén, ha netán van tapéta, az alatt is lehet penésztelep. a müanyag padló alatt is - ezeken nem lehet segíteni.

Lehetnek a bútorok büdösek, akkor vagy alaposan kitakarítod valami feltötlenítöszerrel, vag kicseréled öket.

Meg lehet ez az (egy vagy sok) elözö lakótól ott maradt szagok miatt is.

De lehet a túl kevés vagy rossz módszerrel történö szellöztetés miatt is.

Elöször az okot kell megkeresni, utána lehet (vagy egyes esetekben nem lehet) tenni valamit ellene.

2019. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 nem nagy dolog tényleg, de ha a kérdezőnek van egy rossz bűzelzárója valamelyik lefolyón és feljön a csatornaszag, vagy beledöglött egy denevér a redőnytokba és most oszlik, akkor a festéssel nem sokra megy.
2019. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ugynez volt nálam is. Nem vagyok hülye gyerek de esküszöm nem jöttem rá. Ahol laktam fura, élemedett, néha határozottan büdös volt. Szerencsére eladták a fejem felől, épp most keresek másikat. Szerintem az volt a gáz, hogy minden nagyon öreg volt. Rothadt minden.
2019. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szag? Először egyébként a szag forrását kell megtalálni, ahogy említették ez elég sokféle lehet.
2019. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Tulajnak kell szólni, hogy intézze!

Ha nem teszi, keresni kell másik helyet

2019. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Hát, én anyósoméknál laktam 1 hónapot, de olyan elviselhetetlen bűz volt az egész házban, hogy azt ember nem tudja elképzelni. Ilyen büdös, penészes, dohos szag, amiket átvettek a ruhák meg minden. És volt idén festetve, bútorcserélve is volt, de még mindig érezni, mondjuk anyós bent cigizik a házban, de ez ne mfüst szag, ez attól sokkal undorítóbb+ehhez jön a tényleg hányingert előidéző budiszag a mosdóból. Mondjuk eléggé koszos asszony, amit én kitakarítottam abból ő 5 perc alatt disznóólat csinált, és még azt mondta, hogy én vagyok a koszos és nem csinálok semmit. :D Én meg fürdeni nem láttam őt az egy hónap alatt, na mindegy...

Kissé elkanyarodtam a témától, válasz a kérdésedre: Jelezni kell a tulajnak, hogy csináljon valamit, ha nem tesz semmit, akkor költözni kell.

2019. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gonsolom igen nedves penészes szag
2022. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!