Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 180 ezer Ft-os fizetésből...

180 ezer Ft-os fizetésből meglehet élni egy albérletben egyedül?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol?

Mennyi az albérlet? Mennyi a rezsi? Mennyi az egyéb kiadásod?

Ha ezeket kivonod a 180ezerből és pozitív számot kapsz akkor igen. Egyébként nem!

2019. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Attól függ hol. Pesten nem. Minden embernek más az igénye. Én Komáromban egyedül laktam,es meg volt mindenem évekig. Ja és nem 180.000ft-ot kerestem. Abból meg spórolni is tudtam volna. 😊 Mennyi a bérleti díj? A rezsin ha egyedi mérő órás tudsz spórolni. Legalábbis en tudtam. Pl. (meg dolgoztam nem ment a fűtés,csak mikor hazamentem)
2019. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol? Szobát vagy egész lakást akarsz bérelni? Salgótarjánban vagy Budapesten?
2019. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Kuporogva, szerényen talán meg lehet élni. Ha találsz olcsó garzont, 100ezerrel mindennel együtt.
2019. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem havi szintre bontva átlag 180 megy el (extra kiadástól függően) úgy, hogy csak szobát bérelek, azt se drágán Pesti viszonylatban. Cserébe mondjuk megveszek mindent ami kell és nem spórolok.
2019. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol és milyen igényekkel? Vannak kötelezettségeid, amiket muszáj fizetned (pl. hitel)? Mennyi?
2019. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!