Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen környék a Páskom park?

Milyen környék a Páskom park?

Figyelt kérdés
Megéri ott albérletbe költözni, vagy érdemes inkább drágább, de biztonságos környéken lakni? Közlekedés szempontjából nekem minen gyorsan elérhető, csak a közbiztonság miatt aggódom. Nem ismerem ezt a kerületet, csak olvasgattam a környékről, és nem voltak valami biztató vélemények róla. Tényleg ilyen rossz a helyzet? Tele van kisebbséggel és hajléktalannal, vagy csak eltúlozzák?

2019. szept. 14. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

"Tényleg ilyen rossz a helyzet? Tele van kisebbséggel és hajléktalannal, vagy csak eltúlozzák?"

Ha tényleg úgy van, attól még biztonságos. Ezek az emberek nem bántják a járókelőket!

Csak nekem nyomasztó, hogy át kell lépdelnem őket, és a nyomor jeleit látod.

De mások még élvezik is ezt, mert szadisták.

Ne akarj úgy lakhelyet választani, hogy nem mentél el arra 4-5-ször különböző napszakokban, mert még hozzávetőleges képet sem kapsz.

2019. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott vettunk lakast 2 es fel eve, egyetemista gyerekem lakik ott. Teljesen rendben van. A Főteren tenyleg vannak hajlektalanok, de mashol is Pesten..
2019. szept. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jópár évet lehúztam Palotán.

A piac környékén van sok cigány, alkesz, meg csöves, ez tény. De azt a részt leszámítva nem rossz hely, én szerettem, ha lenne rá lehetőség, bármikor visszamennék.

2019. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!