Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten milyen környékeket...

Budapesten milyen környékeket ismertek, amelyek közel esnek a 4-6-os vonalához és mégis zöld, növényes, parkos és tágas területek veszik körbe?

Figyelt kérdés
Olyan helyeket keresek, amelyek gyalog is max 10 percre esnek a a centrumtól, könnyen megközelíthetőek és érdemes lehet hosszú távra lakást is venni.. Budai oldal és új építésű lakások előnyben...

2016. márc. 27. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát,ezeknek a kritériumoknak elég nehéz így egyben megfelelni,mivel a 4-6-os nagy része a belvároson megy át.Pesti oldalon esetleg a Szt.István park ill. a Boráros tér ami kicsit zöldebb,Budán meg a Petőfi híd budai oldala.
2016. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, azért van jó néhány, pl:

- Nádorliget lakópark

- Bem József tér

- Baranyai tér

- Ferenc tér

- Mester utca egy szakasza

- Ulászló uca

- amelyeket te magad is említettél..

stb.

2016. márc. 28. 07:50
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire tudod miért kérdezed? Nincs nrormslis hely ahol lakna az ember. Nekem vannak kiadva lakasaim ezeken a környkeken de nem laknék ott az biztos. Főként új építésuben. Hallgathatod a szomszedokat stb. S ha van eszed most nem veszel mert boom van 10 év múlva sem lesz drágább. Sőt...
2016. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Ha ennyire tudod miért kérdezed?"

Nyilván pont azért kérdezem, mert amit felsoroltam, csak egy része annak, amennyi valójában van..


"Nekem vannak kiadva lakasaim ezeken a környkeken de nem laknék ott az biztos."

Köszönöm a fölösleges tanácsot, de ahelyett, hogy megírtad mennyire nem laknál ott, akár megírhattad volna azt is, hogy mennyiért adtad ki, nem? Mert a kérdésben sem a kiadásra, sem arra, hogy én magam laknék ott, nem volt utalás.


"S ha van eszed most nem veszel mert boom van 10 év múlva sem lesz drágább."

Bár egyáltalán nem tartozik a kérdéshez, de azért már kíváncsivá tettél, szerinted milyen jelek mutatnak arra, hogy az árak egyáltalán csökkennének 10 éven belül???

A jelenlegi politika? Vagy a nyugat európai lakás árak "csökkenése"?

2016. márc. 29. 07:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy én még 250-320 ezer nm áron vettem a lakasokat akit várható volt hogy felmegy. Most 600 000 nme minimum! az uj lakasoknak.Az apartmanoztatás airbnb stb miatt. Ez nem a vár, váralja, dunapart, 5. Kerületi belváros. A kórúttól nem messze sok gázos rész van, a régi lakók ott vannak stb.ez egy mesterseges árfelhajtás most. Nem érdmes most beszállni. Lehet hogy nem csökken hosszu tavon de nőni sem fog.lehetetlenség. Nem most kell beszallni az tette jol aki a válság alatt szállt be. Régi bérlőmnek 90 ért adom ki, ki lehetne tóbbért is , de régi bérlő, rendes magyar, és nem akarok kicseszni vele 120 ért kiadhatnam egyébként. Kulföldi bérlőimnek 700 euro. 47 nm 55 nm
2016. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó, hát a kenyér is volt valamikor 1 forint, de a jövőben már aligha lesz újra ennyi..

viszont ha most van szükséged kennyérre, vagy most vennél kenyeret, mert csak mostanra sikerült egy kennyérre valót összegyűjtened, akkor nincs mese, most érdemes belevágnod, mint később..


Az hogy a lakás ára most épp mennyi eléggé relatív, aki 3 éve vett lakást, annak nyilván magas, aki lakásvásárlás közelében sem volt (mint én), annak meg épp annyi amennyi.. Aki majd 5 év múlva néz rá az árakra, annak valószínűleg a mai lesz olcsó és bánni fogja, hogy épp most nem tudott beszállni, de az elég valószínűtlen, hogy annyira lemennek a lakás árak, hogy a mostaninál sokkal kevesebbért is kínálják őket.. Ehhez minimum egy nagy földrengés, vagy atombomba kellene, ami elég valószínűtlen, de ha ilyen ütne be, akkor talán már az a legkisebb probléma, hogy mennyi veszett kárba..

2016. márc. 29. 12:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen nagy mértékű áremelkedés, ami után meredek zuhanás következett be és évekig szörnyű alacsony árakon keltek el a lakások. Már ami elkelt egyáltalán. Akkor sem volt se atombomba, se földrengés előtte.
2016. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen. a dolgot úgy hívták, hogy: "világválság"

[link]

.. és akkor még nem volt: airbnb és a magyar politika sem volt ennyire korrupt..


visszatérhetnénk a kérdéshez, vagy van még valakinek valami haszontalan mondanivalója?

2016. márc. 30. 06:54
 9/12 anonim ***** válasza:
:-D egy csepp eszed van nem veszel a 4-6 vonalán. Magadnak azért nem mert olyan áron jó közlekedés mellett talalsz olcsóbbat, jobbat. Kiadásra meg azért nem mert igenis vagy lemennek az árak vagy stagnalnak majd és szívsz. Ám stílusodból adódóan így is úgy is szívni fogsz , ez lejött :-D
2016. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9-es


1. állításaidat, érvelésedet mint pl. "lemennek az árak vagy stagnalnak majd és szívsz" kb. semmilyen ténnyel nem alapoztad meg (pl. miért is mennének le az árak? csak úgy önmaguktól? esetleg olyan nagy túlkínálat várható? vagy mert csak "ez az árfolyam ingadozásnál a szokás"?)


2. a stílussal valószínűleg épp a fentiek miatt lehet bajod, mert elvárod tőlem, hogy üres, semmitmondó válaszaidat nagyra értékeljem, holott egyrészt sem a kérdéshez nincs közük, másrészt teljességgel megalapozatlanok (és még arra sem vetted a fáradtságot, hogy alátámaszd őket valamivel)..


Ha volna még hasonló témájú hozzászóllásod, nyugodtan hanyagold, nem vagyok rá kíváncsi.. De felteszem te is az a típus vagy aki nem bírja megállni, hogy ne kattintson a "Komment küldése" gombra ha valami frappáns gondolat kutna az eszébe, mert a végén még túlterhelné az agyát és kirobbanhatna onnan..


A többieknek (eddig 1 válaszoló) köszönöm a kérdés témájához kapcsolódó választ!

2016. márc. 30. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!