Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 17 évesen elköltözhetek...

17 évesen elköltözhetek otthonról ha a szüleim bele egyeznek?

Figyelt kérdés

17 éves leszek nem sokára barátnőmmel összeszeretnénk költözni,a szüleim elváltam apám nak még fiatal korából van egy 52m³ lakása és ő támogat minket és engedi,csak anyámmal van a probléma mivel ő a gyámom és ő nem engedi az elköltözést.Eltartani eltudnánk magunkat mert 135e keresek havonta suli melett és barátnőm is valahol 40e fele kap ösztöndíj ként.

Mit tudunk ebben az esetben csinálni?



2019. szept. 26. 15:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Megpróbálom értelmesen felvázolni.

Amikor apám "fiatal" volt abbol az időből maradt egy 52m³ lakás ami a jelenlegi lakóhelyemtől nagyon durván van kb 400 méterre.Ez a lakás most kivan adva de januárba jár le a bérleti szerződés,és mi ekkor akarunk elkezdeni foglalkozni a lakással mint már mondtam kb félmillió forintunk van erre,de a lakás teljesen korszerű mert 2 éve lett felújítva.Barátnőm és én is tudunk főzni voltaképp most igy együtt lakunk már csak nálunk,mert barátnőmet nagyon nem bírja a mostoha apja és igy inkább nálunk vagyunk,apám ötlete volt hogy költözzünk ebbe a lakásba mert akkor mindenki élhetne külön.Nekünk csak magunkat kéne eltartani kaja,ruházkodás,szórakozás,stb mert a rezsit fizeti apám amig bennem fejezem a sulit(1 év).És szerintem 170e azért ketten meglehet élni igy és ha lehet kérni a szidástól kíméljetek nem egy hirtelen jött ötlet alapján akarunk elköltözni lassan 8 éve együtt vagyunk szoval nem egy kéthetes nagy fellángolás hogy !!papot!! de másnap vége...

2019. szept. 30. 00:23
 12/12 anonim ***** válasza:

Ó, hát ha már 9 éves korod óta tart ez a szerelem, akkor valóban egy mindent kibíró, egetverő érzelemről van szó. Nem is értem, hogy anyukád miért ódzkodik felismerni ezt.

Talán azért, mert ő felnőtt, és valamivel nagyobb élettapasztalattal rendelkezik, mint te, és tudja, hogy az élet nem gyerekes játszadozás.

2019. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!