Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Létezik ilyen város magyarorsz...

Létezik ilyen város magyarországon?

Figyelt kérdés
A párommal úgy döntöttünk hogy elköltözünk másik városba. De sajnos nem tudjuk hogy magyarországon hova lenne érdemes költözni. Szeretnénk olyan helyre menni ahol nem kell aggódni a megélhetésért, és szórakozásra is van lehetőség. Ahol az albérlet nem úgy néz ki hogy kifizetünk 130 ezret azon felül a rezsi, egy szobáért amibe van egy konyha bútor... Gáztűzhely nincs. Konkrétan főzésre lehetőség sem lenne ha nem vettünk volna elektronikus tűzhelyet. És ahol az emberektől nem kell tartani hogy lekéselnek az utcán. Egy olyan város ahol nem csak 1-2 évig marad az ember.

#város #albérlet #költözés #jó körűlmények
2019. nov. 25. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Én például tősgyökeres Fejér megyei vagyok, és Székesfehérvár pont ilyen! Munkalehetőség szinte mindig van, és jó a közbiztonság is! Inkább csak késő este/éjszaka (23 óra után) a belvárosban és a vasútállomáson szokott lenni néhány cigány és csavargó, de pont ezért ilyenkor ezeken a helyeken fokozott a járőrözés is!

Szórakozásra is több lehetőség van, például: Alba Plaza, Fehér Palota Üzletközpont, Fezen Klub, stb.

Bár az albérleteket nem tudom, sosem volt rá szükségem, nézzetek a neten hirdetéseket!

2019. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nyugat-Magyarorszag, azon belül Sopron, Mosonmagyarovar, Kőszeg.
2019. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Mondanám, hogyha olcsón akarjátok megúszni, akkor Pest m-i falvakban kellene nézelődni, amik 30-40 km-re vannak Budapesttől, mert azokból vonattal 30-40 perc alatt bent vagytok Budapest centrumában (Keleti-Nyugati pu.) akár munkahelyről, akár szórakozásról van szó.

Ha Budapesten laktok, azon belül is lehet 1-1,5 órát közlekedni munkahelyért, vagy szórakozásért, kivéve, ha a sarki kocsma a cél. És mindezért kifizetsz minimum havi 120-150ezret+rezsi.

Ahol én lakom, Budapesttől 35 km-re, komplett házat adnak ki 40-50-60ezerért, így én biztos, hogy ilyen irányba mozgolódnék.

De ha nem Budapest a cél, akkor az ország többi nagyvárosának is van agglomerációja, ahol nyugalomban lehet élni, napi félóra utazás árán.

2019. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár Budapesten is ki lehet fogni olcsó albérletet jó helyen, de szerencse kell hozzá. Én pl. Budán találtam lakást csendes, kertes övezetben, 90 ezer + kb. 30 ezer rezsiért, ráadásul háziállattal, pedig azt hittem, ez lehetetlen lesz. Igaz, pár hétig minden nap végigböngésztem minden albérletes oldalt és jó pár lakást meg is néztem, de ez alap, ha albérletben gondolkodsz.
2019. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
3-as hol laksz? csak települést please.
2019. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!