Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek Magyarországon az...

Szerintetek Magyarországon az alábbiak közül melyik a legélhetőbb város, hova érdemes költözni : Győr, Sopron, Pécs, Zalaegerszeg, Esztergom, Szombathely?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék Veszprémből elköltözni, fontos hogy legyen munkalehetőség(hr-t végeztem), ne legyen olyan drága az ingatlanpiac, jó környezet, barátságos emberek, jó iskolák. Kérem írjanak véleményt akiknek van tapasztalatuk vagy az adott városban élnek (véleges otthont keresek). Köszönöm :)

2018. ápr. 30. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Oké, ezek közül válassz kettőt mert vagy megvan minden és iszonyú drága az ingatlanpiac, vagy kapsz olcsón házat, de holnapra ellopják. HR-el elhelyezkedni igencsak bajos lesz, ha nem vagy protekciós sehol.
2018. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Először nézz munkalehetőséget, aztán az állásajánlatok fényében dönts, hr-essel Dunát lehet rekeszteni. Ahol sok a munkalehetőség, ott az ingatlanárak is magasabbak, Győr pl. alig marad el Pesttől. Jó iskolák vannak Szombathelyen és Győrben is, a többit annyira nem ismerem ebből a szempontból. Sopronban majd az unokádat talán elfogadják igazi soproninak, amúgy az emberek nagy általánosságban ugyanolyanok mindenhol.:-) Talán Pécsett még ott van az Uránváros szelleme, az igazi zalai meg egy külön, érdekes embertípus, ennyi.
2018. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Pécsről tudom, hogy egy össze vissza város, mindenkit elfogadnak, befogadnak, csak azt nem aki oda született és tüke. Tele van az egyetem miatt mindenféle, mindenhonnan való emberekkel az egész város, a kutyát nem érdekli, hogy honnan jössz. Szerintem még hr-rel is van esélyed, annyi munkaközvetítő iroda van, hogy Dunát lehet rekeszteni velük. Pont tavaly láttam, hogy a Trenkwalder 0-24-be Hr-eseket keresett. A többi várost nem ismerem, de a tapasztalatom, a véleményem az, hogy ott, ahol nincs mozgás, nincs egyetem, csak élnek magukban az emberek ott nem befogadóak. Ha csak nem egy zsák pénzzel mész oda és a magad ura vagy.
2018. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Minden nyugati határszéli városban van "mozgás", rengetegen jönnek át Kelet-Magyarországról, egyetem is van majd' mindegyikben.:-)
2018. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát akkor hajrá .
2018. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Tudom, hogy milyen nehez elhelyezkedni (jo helyen) hr-eskent de eleg talpraesett vagyok igy ettol nem felek. Csupán a velemenyekre vagyok kivancsi hogy ki hogyan látja az említett városokat :)
2018. máj. 1. 00:21
 7/16 anonim válasza:
81%
Esztergom kivételével az összes említett városban jártam párszor. Engem Győr varázsolt el a legjobban, annak ellenére, hogy Szombathely és Zalaegerszeg is közelebb van lakhelyemhez, Győrben képzelem el a jövőmet, (esetleg Szombathelyen) mert gyönyörű, nagymértékben fejlődő, és sok programot tartogató város, mely nem csak az egyeteméből él. Emellett az elhelyezkedése sem rossz. Szerintem.
2018. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha a munkavállalást helyezed a legfontosabb szempontként ellőre én bizonyára Esztergomot választanám, hiszen Budapest közelsége eleve adja az elhelyezkedési lehetőséget, nem gond bejárni.


viszont az biztos,hogy a felsorolt helyek közül talán ott a legdrágább az ingatlan.

2018. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Zalaegerszeg szép kisváros,de nincs munka. Pécsen sok a fiatal, de nincs munka. Veszprémhez közel van Győr. Szombathely szerintem nem olyan izgalmas,de közel van Ausztria. Esztergomhoz meg Budapest van közel, meg a dunakanyar.
2018. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Zalaegerszegen nincs munka? Nem a munkanélküliség, hanem a munkaerőhiány jelemző a városra.
2018. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!