Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért olyan nehéz olcsón jó...

Miért olyan nehéz olcsón jó albérletet találni?

Figyelt kérdés

A párommal már a harmadik éve keresünk albérletet Budapesten, vagy annak közelében, de annyira drága, vagy csak mi vagyunk olyan válogatósak, hogy nem akarunk kiadni 200.000 fortintot egy bebútorozatlan, de jó helyen lévő lakásért.

Más is így van ezzel?

Volt, ahová a kutya miatt nem tudtunk beköltözni, ugyanis a legtöbb kiadó albérlet nem preferálja a nagyméretű kutyákat. (Akarom mondani a tulajdonosa.)

A párom dolgozik, én még tanulok, de dolgozom is mellette. Nagyjából 140.000 + rezsi +közös költséget tudnánk bevállalni.

Már évek óta nincs egy jó lehetőség sem.

Mit tegyek?



#munka #albérlet #közösség ##közösköltség
2019. dec. 9. 17:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 140 -ért adok ki most lakást az ötödik kerületben, teljesen bútorozott, gépesített. Csak ruhákat kell hozni. Jó állapotú, nem öreges, ikeás bútorok vannak. Előtte 120-ért volt kiadva, nem emeltem mert a bérlőm 3 évig ott lakott, megbízható volt és azt szerettem volna hogy maradjon. De saját házat vett, így elment. Nyilván én így már emeltem a bérleti díjat a mai szintre.
2019. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!