Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Létezik olcsón Budapesti...

Létezik olcsón Budapesti lakás kiadó?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, egyik barátnőmmel szeretnénk fel költözni Budapestre, hogy abba a suliba járjunk, amibe már nagyon rég szeretnénk, és több lehetőség van szinte mindenre, tudnátok tippet adni, hogyan tudjuk a lakhatást megoldani
2019. dec. 11. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Olcsón nincs. Ha viszont úgy érted az olcsót, hogy keveset kell fizetni, de a barátnőddel hozzá tudtok még tenni valamit, olyan van.
2019. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint nem értem, fizetek az albérletért, és még ahoz tegyek hozzá pénzt? Vagy mit kell hozzá tenni? Vegyek neki krumplit? 🤣
2019. dec. 11. 00:33
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Kollégium?...
2019. dec. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jofogas.hu

alberlet.hu

ingatlan.com

2019. dec. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16 kerületben a főiskola mellett szinte van egy 2 szobás kislakásom. Mindig diákok veszik ki, mert sétajárásra van a főiskola. Én évekkel ezelőtt 60 ezer + a rezsi adtam ki. Tavaly felemeltem 70 ezerre. A rezsi annyi amennyit elhasználnak. Már sokan mondták, hogy olcsón adom ki, de voltaképpen nem számít. Külföldön élek lassan 15 éve. Lakást nem adtam el, és csak azért adom ki, hogy ne álljon üresen.

Sokan vagyunk akik inkább biztonság miatt adják ki, és nem a pénz miatt. Ha túl sokáig üresen áll egy lakás, azt előbb-útobb feltörik.

2019. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
#5 mindenki magából indul ki...? Egy kis ez, egy kis az, te is azt várnád el igaz? Undorító. Szerezz magadnak sajátot.
2019. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz olcsó alatt? Jelenleg Budapesten 100-120ezer/hó+ retsi az 1 szobás garzonok. 1,5-2 szobásak 150ezertől kezdődnek. Ha ez alatt találtok lakást, szerencsétek van.
2019. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2019. dec. 11. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:

#5 mindenki magából indul ki...? Egy kis ez, egy kis az, te is azt várnád el igaz? Undorító. Szerezz magadnak sajátot.


Mi van??? Neked mi a bajod? Az, hogy olcsón adom ki az amúgy is üresen álló lakásomat? Vagy mi?

5-ös vagyok.

2019. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vidékiként talán nehezen megoldható, de ismerősök által lehet olcsóbbat is találni. A családban is most adtak ki egy lakást elég olcsón az egyik rokon munkatársa gyerekének. De ismerősöknél is tudok olyanról akik áron alul adták ki a lakást egy ismerősüknek.
2019. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!