Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Családi házunk bérbeadásához...

Családi házunk bérbeadásához milyen berendezések kellenek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kiadni albérletbe a házunkat. Szükséges hozzá bármilyen háztartási berendezés pl: mikró, mosógép, hűtő stb vagy ezek hiányában is ki lehet adni ha az albérlő mindent hoz magával?

2020. jan. 6. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet adni tök üresen is, csak ez látszódjon az árban is, különben nem fogják kivenni.
2020. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

A lakó ingatzlanokat azért szokták kiadni üressen mert minden ami elromlik a tulajnak kell megjavíttatni.

Ezért még konyhát sem érdemes benne hagyni mert annak rengeteg dolga romolhat el, és nektek kell a javítás vagy a cserét fizetni. Ha még is ott akarjátok hagyni akkor bele lehet foglalni a szerzödésbe, hogy a berendezési tárgyak nem tartoznak az ingatlanhoz.


Aminek lennie kell, egy fürdö wc-vel mosdóval és zuhanyzoval vagy fürdökáddal. Ehhez kell biztosítani a meleg vizet.

Kell lennie fütésnek ami megfelelö meleget biztosít.

Ès hely a konyhának.

Ha bútorokat hagytok a lakásban akkor abban térjetek ki, hogy kinek a felelössége ezek cseréje, javítattása.

2020. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bármilyen állapotban kiadhatod és bármilyen feltétellel.

bútorozatlanul, gépesítetlenül, takarítatlanul és gépesítve, bútorozva, még lakásfelszerelésekkel is (konyha, stb.), katalógusszintű portfólióval.

De mivel nagyon kicsi Magyarországon az árrés az üres, lepukkant és fullfelszerelt között, és a törvények is a bérlőt védik pl. rongálás esetén, inkább üresen érdemes.

Pl. egy 100 nm-es nemközponti ház 200 E vagy 250 E / hó.

2020. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

De mivel sok a "pucérfenekes" bérlő, hogyha tudsz könnyen alap lakásfelszerelési dolgokat szerezni (használt mosógép, ágy), akkor hirdetheted úgy is, hogy mondjuk csupaszon 200 E, alap háztartási géppel és ággyal 225 E.

Sokaknak segítség ez az induláshoz, hogy azonnal tudjanak benne lakni.

2020. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bútorozottba laktam, de hűtő nem volt. Azt az egyet vettem. Elegem lett az idegen leélt bútorokból, ugyhogy kivettem egy bútorozatlan, és sajat új bútoraimmal rendeztem be. Nem hogy mosológép vagy mikro, még függöny sem volt. De nekem igy jó, saját izlésemnek rendezhetem be.


Aki meg családi házat vesz ki, legtöbben szerintem rendelkeznek bútorral.

2020. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!