Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Érdemes Borsodból Pest megyébe...

Érdemes Borsodból Pest megyébe költözni?

Figyelt kérdés
Párom 3 éve furgonozik belföldön. Nekem eladó, és boltvezető képesítésem van. Jelenleg is albérletben lakunk. Nem Budapestre hanem Pest megyébe akarunk költözni valamelyik településre pl Gödöllő, Szigetszentmiklós vagy valami ilyesmi. Mekkora eséllyel találnánk munkát? Könnyen el lehet helyezkedni? Úgy látom sokkal több az állás lehetőség és jobban fizetnek is mint itt, albérletek hasonló áron vannak ahogy elnéztem és igényesebbek.

2020. febr. 10. 19:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a kéz!
2020. febr. 11. 11:43
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp érdemes menni. Bőven találtok munkát pest megyében is max bkv-val tudtok bejárni bp-re is.

Érdemes úgy menni, hogy már aláírtad a munkaszerződést aztan albi vagy egyszerre a kettőt intézni.

2020. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Boltvezető és eladót rengeteg helyen keresnek. A lidl-be most állítólag nagyon magas a bérezés. Biztos van az említett településeken lidl,de tesco csak van.

Van annyi megtakarítas, hogy tudjatok költözni?

2020. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyerteeek! Itt csak az nem talál munkát aki nem akar dolgozni! Minőségi ugrás lesz!
2020. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Még egy kevés kell hogy meg legyen az összeg hogy tudjunk menni. Egyébként olyanba bele megy a munkáltató hogy leszerződhetek nála úgy hogy még ott sem lakom? Azért állás interjúra ingázni nem túl olcsó borsodból :D Mi úgy gondoltuk hogy kiveszünk egy albit és közben keresünk munkát annyit akarunk félre rakni hogy egy hónap max 2re legyen pénzünk ha esetleg 30 napon túl nyúlna hogy találunk munkát legyen miből élni. De ha ott ilyenek a munkáltatók még szívesebben mennénk egyenlőre van bennünk félelem az ismeretlentől bőven :) örülnénk ha nem a semmire mennénk oda:)
2020. febr. 14. 16:28
 16/19 anonim ***** válasza:

Úgyis van gondolom felmondási időd általában ezt nem gond. Felmondtatok már vagy majd fogtok?

Legrosszabb esetben is szerintem egy munkásszálló szóba jöhet onnantól határ a csillagos ég :)

2020. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megnézted, milyen lakást adnak havi 100 ezerért Budapesten? Egy kolléganőm most költözik új albérletbe, 31nm, 130+35 ezer. Nem tudom, hogy keresnétek-e annyival többet, hogy miután kifizettétek a lakást, több maradna-e, mint otthon.
2020. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Istenem, aki nem tud olvasni miért ír?! NEM BUDAPEST HANEM PEST MEGYEEEEE!!!!

Semmi felé keppen NEM akarunk bp-re menni.

Mi egy valamilyen településre szeretnénk. Nekünk BP már sok lenne. Legutóbb jófogáson Szigetszentmiklóson 80eft/hó 45nm-ért láttam lakást. Itt nálunk 45nm szar környéken 110e Ft/hó ami tele van dakotával...

2020. febr. 15. 13:45
 19/19 anonim ***** válasza:

a Pest megyei városok talán a legélhetőbbek az országban (pl. Szentendre, Gödöllő)

Mindenképp érdemes arrafelé költözni, főleg Borsodból

2020. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!