Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mire kell figyelni Budapesti...

Pszicho88 kérdése:

Mire kell figyelni Budapesti albérlet kiválasztásakor?

Figyelt kérdés

Sziasztok%


Segítséget szeretnék kérni, hogy mire kell figyelni Pesten az albérlet kiválasztásánál. Föl szeretnék költözni és most az ingatlan.com, www.alberlet.hu oldalakon nézelődöm, aztán átnézem a facebook csoportokat is.


Mi a legideálisabb fűtés?

Gondolom a távhő az felejtős, egyedi mérőórásat érdemes nézni. Jó lenne frekventált helyen lévőt találni, 120+ rezsiért, ahol van net és igényes is. A min 1 éves bérleti szerződést nem úszom meg, ahogy látom a legtöbbet csak úgy adják ki. Mi kell hozzá, hogy aláírhassam a szerződést? Melóhelyváltás közben vagyok. Lehet, hogy épp nem lesz állandó, bejelentett helyem, amikor kivennék egy albit. Ez baj?



Ha esetleg tudtok fórumot, ahol ilyen témákban beszélgethetnék, írjátok meg kérem.

Köszönöm.



2019. ápr. 1. 15:29
 1/8 anonim válasza:
100%
A legfontosabb: legyen szerződés! Legyen lepapírozva a kaució is, és a bérleti díj is.
2019. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább állandó munkád legyen mint állandó lakhelyed.

Avval ne dicsekedj hogy éppen most váltasz munkahelyet, az nem pozitív.

Egy új munkahely sosem biztos, és lehetnek fizetési nehézségeid.

2019. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2019. ápr. 3. 00:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A távfűtés nem rossz, a konvektorost sokkal kevésbé ajánlom. Horror gázszámla, emellett mindig hideg lesz a lakásban.
2019. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
120, igényes és frekventált helyen? Nagyon meg fogsz lepődni...
2019. ápr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Helló, 7 éve adom ki a lakásomat, én a bérbeadói oldalon vagyok. Eddig semmi gond nem volt egyik albérlőmmel sem. Ha lenne konkrét kérdésed, írj rám privátban, szívesen segítek. Valóban fontos a szerződés, ami téged és a másik felet is védi, bele kell építeni garanciákat (pl. átadás-átvételi jegyzőkönyv, mi tartozik a lakáshoz, a mérőórákat átiratjátok-e, vagy sem, lehet-e cigizni a lakásban, stb.)
2019. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lovag Márton ***** válasza:
A távhőnél nyáron is magas alapdíjat kell fizetni, és elég magas tud lenni a költsége. A konvektoros fűtés nem rossz, ha nem vagy otthon simán letekered takarékra, jól szabályozható, lehet vele takarékoskodni is.
2019. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Petra7502 válasza:
Írtad a helyeket, ahol keresel most, én ehhez szeretném csak hozzáfűzni, hogy szerintem a BES applikációt is érdemes lehet megnézni.
2019. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!