Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Főbérlők! Ti mit tennétek, ha...

Főbérlők! Ti mit tennétek, ha az albérlőtök lazán bejelentené, hogy most a koronavírusra való tekintettek egy darabig nem fog fizetni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 03:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy gondolja, hogy pár hónapig most ingyen lakik, hiszen egyébként is lecsökkentek az albérletárak, az ingatlanárak is hamarosan lefognak. AirBnB pedig már nincsen, és egyesek szerint nem is lesz többé.
2020. ápr. 18. 12:55
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
Azt, hogy takarodjon a lakásomból és vegyen magának, ne rajtam élősködjön. De naponta nem kellene kiírni ugyanazt máshogy megfogalmazva.
2020. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%

Tulajdonosok hergelik egymást ezekkel a "mi lenne ha az albérlő ezt meg ezt csinálná", aztán jönnek rá a kivágnám mint a macskát válaszok :)))


Higgadjatok le, és menjetek dolgozni :))

2020. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy elvesztette az állását? Szüksége van egyáltalán bárminemű segítségre? Vagy csak szimplá a koronavírusra hivatkozva nem akar fizetni? Ha ez áll fenn, akkor felmondanék neki. Nincs miről egyezkedni.
2020. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen nincs, hogy "bejelent" bármit, ez részemről instant kirúgás. Aztán lehet próbálkozni emberkedni, de a lakással kapcsolatban én vagyok a főnök, én vagyok az erősebb, és ha azt akarom, hogy eltakarodjon, akkor el fogom érni, nem érdekel, ha a moratóriummal próbál védekezni. Ha alázatosan megbeszéli velem a gondját, akkor az más kérdés, úgy lehet szó sokmindenről.


Amúgy meg honnan veszi bárki, hogy soha nem is lesz már airbnb? Kissé korai ezt így kijelenteni. Senki nem tudja mi lesz, ne alapozzunk már erre döntéseket.

2020. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%
#15 tényleg nem tudjuk, mi lesz. Lehet, hogy majd te fogsz "alázatosan" könyörögni egy bérlőért.
2020. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

Csak úgy lazán kitenném.

Lehet ezt normálisan is csinálni nem pedig f@-szként.

2020. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%

Ugyanaz az albérlő teszi fel naponta kétszer is ezt a kérdést, csak különbözőképpen.

De felismerhető a fogalmazásáról.

2020. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
70%

Koronavírusra tekintettel nem tud fizetni, akkor költöznie kell.

Munkahelyének hirtelen elvesztése miatt átmenetileg fizetésképtelen, de a rezsit (kölcsönből, szülei adnak rá pénzt stb.) meg tudja oldani, akkor maradhat. A vírus ideje alatt a bérlőmnek csak a rezsit kell fizetnie, a lakbértől 100%-ban eltekintek (Sz@ros havi 60.000 Ft. nem vág földbe, 3 tankolás a benzinkúton...)

2020. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy takarodjon.
2020. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!