Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudtok olyan listát linkelni...

Tudtok olyan listát linkelni vagy mondani ami egy üres lakás berendezéséhez szükséges dolgokat tartalmazza?

Figyelt kérdés

Bútorok vannak, de semmi egyéb, pl. Kuka, konyhai gépek, vasaló nincsenek.


Szeretnék összeállítani egy listát ami tartalmazza mik kellenek a konyhába, fürdőszobába, hálószobába és egyéb helyekre (például előszobába tükör, akasztó), hogy majd a vásárlásnál semmi se maradjon ki és célirányosan haladjak.


2020. ápr. 24. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból mondom, hogy a "perifériák" annyira egyéni igényeken múlanak, hogy ezt csak nagy általánosságban tudná neked más lelistázni...

+ még nálam aki 5 éve élek a házamban is, folyamatosan bővül ez a lista.

2020. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Éled benne a mindennapokat, és ami hiányzik, felírod.

Nekem pl. a vasaló egyáltalán nem hiányozna, sosem vasalok.

A szemetes sem, zacskóba gyűjtöm.

2020. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Nem mindenkinek ugyanaz a szükséges. A konyhai gépek remek példa, mi például imádjuk a kontakt grillünk, más meg boldogan él nélküle. Egy tea mániás barátnőmnél meg létszükséglet a vízforraló. Egy kedves férfi barátomnak pedig nincs mikrója, pedig az manapság a legtöbb lakásban van. Gyűjtsd össze amit fontosnak érzel és később lehet bővíteni bármikor. Az is segít ha gondolatban végig járod a napi rutinod és azt, hogy mikor mit használsz.. De garantálom, hogy így is lesz ami kimarad vagy azért mert elfelejted vagy pedig azért mert ritkábban használt és eszedbe sem jut
2020. ápr. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs mikró.
2020. ápr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Akinek nincs mikrója annak miért ? Fél tőle? Csak azért kérdem, mert nekem így lett beszerelési áron szinte új klímám :D

Mikró nélkül egyébként én meg sem tudnék lenni már,mivel elég sokszor melegítek 1-1 tányér ételt.

2020. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Minden nap főzök, és nem főzök annyit, amit nem eszünk meg egyszerre... igy aztán teljesen felesleges a mokro... 6evvel ezelőtt még 5-6 napra előre főztünk, és 32 évesen el is értem a 170kg-ot... így aztán ez elővigyázatosság is nálam.
2020. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
5. Ismerősömé elromlott, akkor nem tudott újat venni és megszokta nélküle. Egyedül él, általában ő is kis adagokat főz így megvan nélküle.
2020. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

"Akinek nincs mikrója annak miért ? Fél tőle?"


Igen. Érzékeny vagyok az elektroszmogra.

Meg a meleget túl rövid ideig őrzi.

Amit 20 mp alatt melegítesz fel, 2 perc alatt kihűl (evés közben...).

Amit tűzzel melegítesz fel 5 perc alatt, 30 perc alatt hűl ki.


"Csak azért kérdem, mert nekem így lett beszerelési áron szinte új klímám :D"


Jaj, ez hogy jön a mikróhoz? :)

2020. ápr. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

" így aztán ez elővigyázatosság is nálam"


Én is úgy vettem észre, hogy a hormonműködésre negatívan hat, hízlal.

A sugárzás is, meg az étel nem lesz teljes értékű, megroncsolódik.

2020. ápr. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na, úgy néz ki hogy kezd összeállni a listád...

1-es mikró ! (vagy nem is kell?)

2.

3.

4....stb

Na de komolyan...Készítsd el a saját listád egyenként helyiségenként!

Úgyis kimarad egy csomó dolog, amit pedig később beszerzel.

És igen inkább szűkre írd a listád, mint hogy sok fölösleges dolgot összevásárolj... :)

2020. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!