Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletbe mért tilos rágyújta...

Albérletbe mért tilos rágyújtani az erkélyen?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert bemegy a büdös füst,meg gondolom a szomszedokat is zavarja.
2020. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert. Ha nem tetszik keress másik albérletet!
2020. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Vagy összességében tilos a társasházban a dohányzás, vagy a bérbeadó nem akarja, hogy füst szagú legyen a lakás, mert rontja az értékét.

Dohányzásnál még a legnagyobb körültekintés mellett is megy be füst a lakásba, arról nem is beszélve, hogy a legtöbb dohányos az utolsó slukk után rögtön bemegy a lakásba/ beszáll az autóba/ felszáll a buszra stb. Ezzel pedig az a baj, hogy kilégzésnél csak kb a tüdőkapacitás 10-20%-a cserélődik, ergo még kb egy percig lényeges mennyiségű füsttőt lélegez ki az illető.

2020. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert aki ott dohányzik, attól is úgyis dohányszagú lesz a lakás is. Meg lehetett már rossz tapasztalata, ha szétdobálták előző lakók a csikket vagy beszólt érte a szomszéd, és egyszerűbb ezt kikötni.
2020. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Mert így dönt a bérbeadó. Ennyi.
2020. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
A dohányzással nem csak az a baj, hogy a dohányosok mérhetetlenül bunkók, tisztelet a kivételnek (mert ugye az ország közterületein, parkokban, tereken, stb. nem a nem dohányzók dobálják el ugye a csikkeket), és nem csak az a baj, hogy hihetetlenül káros mindenki egészségére, hanem az is, hogy iszonyatosan sok pénzbe kerül. Lakik itt is egy proli pár, bérlők. Mindkettő dohányzik. Még el is mondták, hogy ketten együtt egy hónapban 100 ezer forint körül szívnak el. Na most ennyi pénzből röhögve lehetne fizetni egy lakástörlesztőt. De nem, inkább él valaki másnak a tulajdonában, csak a cigi az meglegyen minden nap, héten, hónapban.
2020. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dohányzom, de valahol megértem. Én kijárok az erkélyemre cigizni, de ha nem csukom be magam mögött az erkélyajtót, vagy bukóra nyitva az ablak, akárhol állok az erkélyen, akármerre próbálom terelni a füstöt, amikor bemegyek a lakásba olyan, mintha bent cigiztem volna. Ugyanakkor nagyon zavaró a felső lakónak is. Az erkélyem alatt van egy kerthelyiség. Nyron bukóra nyitva az ablak. Úgy bejön a kerthelyiségből a füst (pedig napernyűk zárják el felfelé), mintha az egész kocsma a szobámban dohányzott volna.
2020. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Erős dohányos vagyok, kint cigizek a teraszon, ha nyitva hagyom a ház ajtaját, érződik bent a füst.

Legalábbis a kislányom megérzi, én nem.

Gondolom ez lehet az oka annak, hogy nem szeretné egyetlen ingatlantulajdonos sem, ha dohányzó ember venné bérbe a lakást.

2020. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Még el is mondták, hogy ketten együtt egy hónapban 100 ezer forint körül szívnak el. Na most ennyi pénzből röhögve lehetne fizetni egy lakástörlesztőt."


A jelenlegi piaci környezetben szinte bármelyik albérlet árából röhögve lehet fizetni lakástörlesztőt, nem kell hozzávenni +100 ezret. Nem emiatt laknak az emberek bérelt lakásban...

2020. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert a tulaj és a lakóközösség nem füst- és csikkbarát. Van ilyen. Én mondjuk tulajként nem tiltanám, bár nagyon utálom a cigifüstöt közterületen is, és meg tudom érteni, ha a tulaj nem akar kellemetlenséget a szomszédoknak. Nagyon büdös, nagyon kellemetlen a cigifüstöt szagolni.
2020. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!