Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A VIII. keruletben levo Lujza...

A VIII. keruletben levo Lujza utca és kornyeke velemenyek?

Figyelt kérdés

Itt fent eleg regi kerdeseket lattam. Arra lennek kivancsi azota valtozott e a kornyek. Ha igen negativ/pozitiv iranyba.

Igazabol az erdekelne milyen emberek laknak ott stb (elsosorban a viselkedesuk nem pedig, hogy roma vagy nem roma).

Koszonom a valaszokat.


2020. jún. 18. 01:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A fő probléma ezekkel a "rossz hírű" utcákkal a szegénység. Ez konkrétan azt jelenti, hogy a házakban nincs lift, a lakásokban nincs WC (sokban így van legalábbis).

Tehát nem fog felmenni 3 emeletet a lakó, hogy pisiljen egy rettenetes állapotú közös folyósói WC-be... érted.

És az anyagi és mentális állapotuk a viselkedésük más területein is hasonló.

2020. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem még, hogy az ország összes hajléktalanja Budapest belvárosában koncentrálódik, tehát első ránézésre nincs olyan nagy különbség az elitebb és leszólt részek között, ha az utcát megnézed, de bennszülöttként én ezt úgy látom, ahogy az 1. hsz-ban írtam.

Egy erős, tanult, tulajdoni szemléletű lakóközösség megold ilyesféle problémákat, mint pl. lift építése, lakásfelújítás, stb., de egy lujzautcai nem.

2020. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igaz, a lift probléma alapból sem érdekel mert olyan házban nőttem fel ahol nincs lift, szóval ez nem okoz gondot. A másik pedig, hogy pont egy földszinti lakást néztem, amiben volt wc.

De akkor meggondolandó, hogy oda megyek e.

2020. jún. 18. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
nincs már olyan lakás ahol nincs wc ...
2020. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4: Dehogynem. Keress a Lujza utcában hirdetett lakásokra, sokszor látok olyat.

Tavaly a Gyulai Pál utcában néztünk egy olyat.

Itt van egypár:

[link]

2020. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


ez 28ért nagy üzlet :D :D

2020. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De még mindig nem tudtam meg semmit.

Nem a lakasok erdekelnek...az szerintem legyen az en problemam, hogy van e wc a lakasba vagy sincs....

Nyilvan olyat nezek ahol van! :)

2020. jún. 19. 20:35
 8/11 anonim ***** válasza:

7: Nem érted.

Akinek nincs, az az utcán végzi a dolgát.

És a többi dologban is hasonlóan viselkedik.

Ilyen szomszédaid lesznek, ez jellemző a környékre.

2020. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nos, tegnap voltam megnezni a lakast.

Es semmi baj nincs az utcaval.

Teljesen normalis, tiszta stb

Balhes arcokat se lattam...se szart az utcan....budos se volt

Lehet vak vagyok.

De köszi nagyon a válaszokat.

2020. jún. 20. 00:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Néhány éve rendbe rakták a környéket a Magdolnás programban, kívülről nagyon szép minden, belülről változó. A lakók általában a szegényebb, problémásabb réteg, de persze ki lehet fogni jó lakóközösséget.


Ha belefér az életedbe, akkor sétálj el arra sötétedés körül. Ha akkor is így érzed, mint most, akkor nyugodtan kiveheted. :)

2020. jún. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!