Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kisebb tűz volt a konyhában...

Kisebb tűz volt a konyhában aznap rengeteg áramszünet volt. Elmentünk otthonról mire hazaertunk nem volt tűz csak kosz korom és anyagi kar. A tulaj mindent ránk terhel, kiderült h a lakáson nem is volt biztosítás. Egy így helyen van?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 10:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Mitől volt a tűz?

Ha a ti hibátokból - mondjuk a tűzhelyen felejtettétek az olajat, amiben a bundás kenyeret sütöttétek - akkor jogosan terheli rátok.

Ha a falban gyulladtak ki a vezetékek, vagy a konnektor, akkor ez az ő sara.

2020. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

1-es vagyok

A biztosítás meg a magánügye, kivéve, ha eddig szedett tőletek pénzt biztosítás címén és mégsincs.

2020. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
76%

Tegyuk tisztaba, volt tuz a konyhaba,vagy nem volt? Ha volt es elmentetek otthonrol, ki oltotta el?

Hogy kapcsolodik ide az áramszunet?

2020. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Miből eredt a tűz? Amúgy borzasztó :( Még jó, hogy nem égett ki az egész ház.
2020. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ez egy indukciós fozolapbol indult, egész nap áramszünet volt, ebédet készítettünk ettünk, serpenyő melegen a fozolapon hagyva szokás szerint de én úgy emlékszem elzártam mint mindig. Mire hazaertunk nagy füst kosz korom mindenhol. Bekapcsolt vagy bekapcsolva maradt a fozolap... megolvadt a közelébe minden a hő hatására. Valószínű h úgy maradt vagy meghibásodás is történhetett? Tűzoltók fényképezték mindent de nem mondtak semmit ok az áram miatt lettek kihívva h nem e veszélyes.
2020. jún. 24. 11:50
 6/25 anonim ***** válasza:
68%

"de én úgy emlékszem elzártam"


Az égésnyomok tanúsága szerint rosszul emlékszel!!

Még jó, hogy nem gyújtottátok fel az egész házat.


Amúgy nektek is jogotokban áll biztosítást kötni.

Ezt viszont fizetitek!

2020. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Indukciós főzőlapon soha semmilyen vas edényt nem hagyunk, ez alap.

Innentől kezdve nincs miről beszélni. Főleg hogy "úgy emlékszem elzártam" (vagyis kikapcsoltad).

Elég drága tanulópénz lesz ez most nektek.

2020. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha lenne is biztosításotok 10ből 9 azt mondaná a leírtak alapján, hogy a ti hibátok. Jah és tedd össze a két kezed, hogy csak a konyhát kell felújítani és nem égett ki az egész lakás. A tulaj helyében el is küldenélek benneteket.
2020. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

Persze hogy rátok terheli.

A helyetekben örülnék egyrészt annak, hogy nem lett komoly baj, másrészt hogy nem akar kirakni a lakásból a tulaj egy ilyen után....

2020. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Magától nem kapcsol be a főzőlap, akár áramszünet van akár nincs. Ilyen hülyeséget! Örülj, hogy nem gyulladt ki az egész ház! Még jó, hogy a ti hibátok! Talán oda kellene figyelni a dolgokra. Vazze, leégetted a fél konyháját, s még a felelősséget sem vállalnád?
2020. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!