Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan adhatom ki Csongrád...

Hogyan adhatom ki Csongrád megyei házamat?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 11:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mit hogyan tegyek. Gyakorlatlan vagyok, de szeretném megoldani ha kapok segítséget.
2020. júl. 9. 11:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Felteszed ide:

[link]

vagy ide:

[link]

2020. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok és most olvastam, hogy segítséget kérsz.

Nos, regisztrálsz a Jófogásra és az Ingatlan.com-ra.

Utána "Hirdetés feladása" és követed az utasításokat, amik eléggé egyértelműek.

Az Ingatlan.com-on azt hiszem 2 fénykép feltöltése ingyenes, de kiadó lakás esetén az elég is szokott lenni, ha kevesled, akkor egy viszonylag alacsony összegért feltölthetsz többet is.


A Jófogáson is egyszerű a feltöltés, de elég hülyén van megcsinálva, mert nem különbözteti meg feltöltéskor a kiadó és eladó funkciókat, így egy csomó felesleges részletre is válaszolni kell, de azokat vagy hagyd ki, vagy töltsd ki, ahogy akarod!

2020. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
...ha menet közben elakadsz, vagy lenne kérdésed, írj, szívesen segítek!
2020. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. júl. 9. 15:40
 6/7 Sosetom ***** válasza:

Rengeteg díjmentes hirdetőoldal van, köztük a legjobb a facebook, mert ott már láthatod a jelentkező profilját, így könnyebben megítélheted hogy egyáltalán szóba akarsz vele állni vagy sem. Érdemes albérlettel kapcsolatos csoportokra keresned és ott hirdetned, akár "Csongrádi Albérlők" vagy vlmi hasonló oldalak keresése javasolt.

A kiadásnál érdemes közjegyző által hitelesített szerződést kötni, melyet évente kell újítani. Ez véd téged és a bérlőt is egyben.

Téged annyiban hogy ha a bérlő nem fizet és nem akar menni, akkor a közjegyző elindíthat egy kilakoltatást, ami így is elég hosszú idő tud lenni.

Érdemes előrefizetős villany és vízórát felrakatni, így ha a bérlő nem fizetné a rezsit akkor automatikusan nincs neki árama és vize, így kénytelen a saját fogyasztását megfizetni előre és nem téged ver több száz ezer vagy milliós adósságokba.

SZJA-nál is hivatalosan adóznod kellene a bevételedből, ezért érdemes számlát kérned mindenről amit a lakáshoz veszel, mert ezek a költségek leírhatóak ezzel csökkentve költségeidet.

2020. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2020. júl. 20. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!