Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hungária körút (pontosabban...

Hungária körút (pontosabban Besnyői utca) és környéke mennyire lakható?

Figyelt kérdés

Össze tudnánk ott költözni barátommal (rokona lakásában, aki sajnos meghalt nemrég), viszont nagyon nem tetszik az a rész, forgalmas meg ott a Puskas Ferenc Stadion megálló is elég para. (nagyon korbejárni nem volt idő, majd még egyszer elmegyünk arrafele). Este hazamenni arrafelé hát mit ne mondjak, nem sok kedvem lenne. Én jelenleg Újpesten lakom egy zöldebb részen, nagyon szeretem + futopalya is van stb. Itt meg ahogy nézem semmi. Betontengert nem akarok:(

Van valakinek tapasztalata esetleg? Laktatok arrafelé?



2020. júl. 22. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Újpest elég jó, gondolom Káposztáson tolod.

Azért nem vészes a Hungária, de tény, hogy minden, csak nem zöld

2020. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a városligetnél lakunk, egy pár nyári estén sétáltunk már az általad említett környéken, semmi para nem volt benne. Nő létemre nem féltem, nem is volt túl sok ember az utcán.
2020. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Tűrhető nyugis.
2020. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Besnyői utcában dolgozom, soha semmi problémám nem volt.

Nekem a lakhatásnál - különösen az ingyen, vagy az olcsó lakhatásnál - inkább a lakás érdekel és a közlekedés fontos.

Majd ha az enyémet vásárolom, akkor lesznek más szempontok is.

2020. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!