Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Diószeghy Sámuel utca; Hungári...

Diószeghy Sámuel utca; Hungária körút; Lujza utca; Auróra utca, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, szüleimmel éltem Ózdon eddig. A kapcsolatom velük kiskorom óta rettenetes volt. 5 fiú mellett én vagyok az egyetlen lány, mindenért én voltam a hibás, semmibe vettek stb. A lényeg hogy el szeretnék a barátommal költözni Budapestre.

4 lakás van, amit ki tudnánk fizetni (a barátomat támogatják anyagilag a szülei).

A Diószeghy Sámuel utca 14.-ben. Egy felújított lakás.

Az Auróra utcában, egy régi gangos házban egy szintén felújított lakás erkéllyel.

A Hungária körúton Lidl-nél a Tisztes utcánál (Hős utca közelében). Ez a lakás nagyobb mint a többi, van erkélye és egy kis kert a lakóknak.

A negyedik: A Lujza utcánan van a Magdolna-negyedben. Szintén rendben van a lakás

A kérdés, Ti melyik környékre költöznétek ezek közül a lehetőségek közül?

Tudom, tudom egyik ae a legjobb környék

Köszi!


2018. ápr. 29. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A Hős u. melyik fele, VIII. kerületi?

Hova néz? A körútra, vagy zajvédett helyre?

Auróra utcánál szintén az egyedi adottságokat nézném meg.

A másik 2-t nem választanám, a Diószegiben több maffiacsalád is van, a Lujza utcában a szegénység epicentrumja van, sokan vizelnek az utcán, csótány is van.

2018. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Diószeghy és a Lujza utca normális fehér embernek élhetetlen.Nem biztonságos a Hungária a Hős utcánál egyetemben.Ezért olcsóak.Nem kellenek nektek.

A youtube oldalon vannak róluk nem is akár milyen videók.

Mielőtt Budapestre jönnétek informálódjatok másik környékekről is, amit kinéztek magatoknak.Bár ezért az árért jó környéken nem lesz csak a putrisok környékén.

2018. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezek olcsóak és viszonylag a Belvárosban vannak. Ezért gondoltuk ezeket. Nem szeretnénk nagyon külső kerületbe költözni

Az az igazság, hogy Ózdon is éltem meg dolgokat, nem tudom mennyire viselnének meg ezek a környékek

Barátom még lobbizik a szüleinél, hátha adnak még pénzt.

Viszont én mindenképp el akarok költözni itthonról, ezért tettem fel a kérdést, hogy mégis melyik a legkevésbé rossz...

2018. máj. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!