Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Költözés 19 évesen?!

Költözés 19 évesen?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyik ismerősömtől "kaptam" egy ajánlatot mely egy 4. emeleti téglablokkos lakásra vonatkozik. 1,5 szoba, nyugis környék.

35 ezer Ft / hónap +rezsi áron adná ide. Bútorozott a lakás.

Én jelenleg gyárban dolgozom, havi 180-190 ezer között kapom, mellette estin tanulok heti 3 napot.

Arra gondoltam decemberben oda költöznék a barátnőmmel, O nem tud dolgozni még középsulis. Édesanyám tudna főzni ránk ha úgy van,. bár ő is tud főzni szóval max anyagilag nem lényegtelen a dolog.

Szerintetek megoldható 2 főre 180/hónap fizetés mellett a rendes élet?

Mármint hogy ne fázzunk éhezzünk stb..

Nyilván nem kell 1000/1000-es netre gondolni még álmodni se kell róla de egy két "luxus" beáldozásával megoldható?

Vidékről lenne szó Szeged alatt 40km-el szóval nem Pest:DD

Elég zűrös itthon is a helyzet és barátnőméknél is ezért szeretnénk menni már végre.

Arra gondoltam hogy a szeptemberi fizetésből megvesszük ami kell pohár stb stb

Novemberbiből kifizetem a kaukciot meg 2 havi lakbért decemberben pedig költözünk...

Megoldható ennyiből szerintetek?

Köszi a segítséget!


2020. szept. 28. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha középiskolás a barátnőd (nem nagykorú), akkor nem költözhet veled a szülei engedélye nélkül!
2020. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De engedik majd.
2020. szept. 28. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs nagy luxusra igényetek, akkor megéltek ennyiből ketten. Én amikor elezdtem dolgozni, 120000-et kerestem, ebből 40000 volt az albérlet, plusz volt egy fix 45000-es havi kiadásom. Oké, ez pár éve volt, de megoldottam. Szóval kettőtöknek 180-190-ből ki kell jönni.
2020. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem luxus kajákon éltek, nem dohányoztok, nem isztok annyit. Akkor még spórolni is tudtok,
2020. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Mehet, de az nem önálló élet ha anyátok főz rátok amíg albiban vagytok. Úgy könnyű.
2020. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!