Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tulajdonos raktárként használj...

Tulajdonos raktárként használja az albérletet. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

4 hónapja költöztünk be az albérletbe és azóta ígéri hogy el viszi a holmiját 2 beépített szerény van teli vele amelyből a szobában lévő kulcsra van zárva nekem meg még sok holmim zsákba van.

Ilyenkor mit lehet tenni?



2020. okt. 17. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Számold ki hány négyzetméter az amit nem tudsz használni, és levélben közöld vele hogy amíg nem tudod az egész lakást használni addíg ennyi százalékkal kevesebbet fizetsz.
2020. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy az 1 mondja. Emailben elkuldod hogy mar 2 hónapja igérgeti. Köv hónapban x ezerrel kevesebbet fizetsz.
2020. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre én is, csak jön a baba és a hely jobban kellene. A szerződésben nem említi hogy kell neki a szekrény, vagy hogy mik is vannak benne. Legrosszabb esetben ha nem jutunk dűlőre össze csomagolva át vihetem hozzá?
2020. okt. 17. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Így már nehezebb a kérdés, nem hiszem hogy jó ötlet elvinni neki.

Inkább arra játsz, hogy nem tudod az ingatlant használni teljeskörűen, pedi azért fizetsz . Szüntesse meg az akadályt ( raktározást) amig nem.történik meg 100ft fizetsz lakbérnek.

2020. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!