Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyiért érdemes panelt...

Mennyiért érdemes panelt hirdetni most?

Figyelt kérdés

Nem akarom sokáig hirdetni, de azt sem szeretném, hogy olyanok költözzenek az ingatlanba, akik után teljes felújítást kell csinálnom, meg nem tudják fizetni a lakbért és hónapokig tart a kilakoltatás.


Egy háromszoba+hallos lelakott (idős rokon halála után), minimális felújítással (festés, konyhabútor csere és a fürdőszobában a csapok cseréje) után mennyi lehet a reális ár a negyedik kerületben egy panelért? Százezer forint 2 havi kaucióval vagy több vagy kevesebb?


2020. nov. 14. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden a szerződésen múlik.

Ügyvéddel kell megíratnod.

2020. nov. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez várostól is függ. Pesten akár 200ért is lehet, Győr belvárosában akár 150ért is ki lehet adni. Kisebb városban mondjuk 100ért. Meg kell nézni a környéken lévő többi lakást és ahhoz mérten kiadni.

Csak példának írom, a győri egyetem közelében az egy szobás, 40m² lakást adják ki havi 150ért

2020. nov. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 A környéken 2 szobás felújított lakásokat hirdetnek csak, ez felújítatlan és három szobás, de ráadásul azt gondolom, hogy a többi sem kiadható, hiszen azért hirdetik őket régebb óta.


#2 Gondoltam, hogy városfüggő, ezért írtam, hogy a negyedik kerület. (Budapest)

2020. nov. 14. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!