Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes eladó házat...

Hol érdemes eladó házat hirdetni? Ingyenes lehetőségek érdekelnek. Jófogas, ingatlan.com, ingatlanbazár megvan.

Figyelt kérdés

Persze ezek közül nem mind enged képet felrakni ingyen. :(

Facebookon hogy lehet hirdetni, hogy ismerősök ne azonosítsanak be, de minél több emberhez eljusson a hirdetés?



2020. aug. 7. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Facebook-on vannak mindenféle csoportok, pl eladó ház pest megye, somogy megye, eladó ház önerő nélkül meg ilyenek, esetleg azokon belül, ami a te ingatlanodhoz releváns, viszont azt nem tudom, hogy így az ismerősök látják-e?

Amúgy miért baj, ha beazonosítanak? Ők is egy plusz felület a hirdetésre :)

2020. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Baj, ha beazonosítanak? Titkolod, hogy eladó? Sok sikert :-) Tréfán kívül: elég az említett pár oldal. Aki ingatlant keres úgyis ezeket nézi meg először.
2020. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem titkolom, hogy eladó, de azt nem reklámoznám, hogy én árulom. Meg hát az eladó személye nem fontos egy háznál. Esetleg új profil létrehozása a háznak, és azzal belépni adok-veszek csoportba? Járható út?
2020. aug. 7. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Mostanában a face nagyon utána néz, hogy létező személy-e az új profil létrehozója. Rendesen fotót kér, személyazonosságot igazoló iratot szkennelve...Nem olyan egyszerű kamu profilt csinálni. Inkább kérd meg egy rokonod, aki tudhatja, hogy eladod a házad.
2020. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ingatlan.com kb eleg ha erteles aron arulod ott elkel, en jofogasra es ingatlan.comra tettem ki es ingatlan.comra kiirtam h kepet kuldok keresre.
2020. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!