Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kecskeméten a Csilléry-telep...

Kecskeméten a Csilléry-telep (Teleki tér) mennyire jó környék?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó környéken pontosan mit értesz?
2020. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincsen lepukkanva, nincsenek rossz arcú alakok, nem kötnek bele az emberbe, nincsen gettósodás
2020. nov. 19. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak ennél jobb helyek, de nem vészes. Kecskemétnek a tipikus gettó része nem itt van.
2020. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, hol?
2020. nov. 19. 10:09
 5/9 anonim ***** válasza:
???
2020. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi számít ott rossz környéknek?
2020. nov. 19. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Kecskeméten kevés durva hely van. De ami "rossz" résznek számít, zöldfa, dankó, zsinór u. környéke. De itt sem a kötekedős fajta romák laknak túlnyomórészt.
2020. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De az igazi gettó a Kórház u. és környéke. Az már határeset...
2020. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem meg Kecskeméten elég sok a rosszarcú ember! Kezd ez a város lehetetlennek valami. Rendőrség tehetetlen. Petőfi város Vacsi közi rész, holland falu azok még biztonságossak. Ha nincs autód ellepnek a rosszarcú kéregetők. A hypereknél hemzsegnek. Tavaly egy cigánybanda elvette a parkolóba a pénztárcám a rendőrségre jelentettem ki sem jöttek. Így jártam mondván. Ide születtem de nekünk 3 gyerekkel mar nem ad biztonságot és a sok autóipari munkahelyekkel jövőbeni megélhetési biztonságot sem. Ha történik egy komolyabb gazdasági válság akkor ez egy nagyon szegény bűnöző várossá válhat. Mintha autóipar lélegeztőgépén élne. Nekünk egy jó párunknak ez a véleménye. Ne jöjjön be persze.
2020. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!