Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyedül milyen áron érdemes...

Egyedül milyen áron érdemes albérletet nézni Budapesten?

Figyelt kérdés

Nettó 190.ezret keresek havonta.

Nem sokat költök kajára, cuccokra.



2020. dec. 25. 16:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tudással rendelkezel kedves kérdező? Érettségi? Jogsi? Esetleg angol nyelv tudás? Ezekre érdemes pénzt költeni és ha megvannak nem elvállalni nettó 200 alatt egy munkát pesten.


Amúgy ki lehet fogni jó albérleteket 80-90 ezer forintért - mondjuk nem a belvárosban. Viszont az is 1 szoba, 1 konyha, 1 fürdő+wc. Szóval lesz egy kis tered, de ez a kis tér 25-35 nm-es lakás, amiben nem lesz külön "nappali", mint amit írtál. Erre jön a rezsi, de az nem sok, ha szomszédaid is fűtenek és nem vagy fázós, akk 20-25 volt nekem tv-internettel együtt télen is.

Amúgy kajára én napi 1,5-2 ezret számoltam, ami elég drága 45-60e/ hó, ezen sokat lehet spórolni, ha nem péksütiket veszel reggel és rendelés helyett főzöl magadra - de 4 napig unalmas ugyan azt enni - szóval rendelni kifőzdéből napi menüt van ahol 1000 ft-ért akkora adagot adnak, hogy akár estére is elég.

Erre jönnek még az olyan kiadások, ami sok kicsi sokra megy wc papír, törlőkendő, mosogatószer, mosószer, tusfürdő, sampon, fogkrém, fogkefe, dezodor, amelyek mind fogyó eszközök még ha nem is olyan gyorsan, de ha nem szeretnél sokat költeni, akkor számolnod kell vele.

Én a 14. kerületben laktam így, egész csendes környéken, már majdnem rákospataknál :)

Meglehet oldani, ha van megtakarításod, akkor nagyobb kiadásoktól se kell annyira aggódni.

2020. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Erettsegi nincs jogsi nincs angolul tudok 16 eve. De nem akarok tovabb tanulni.
2020. dec. 25. 18:59
 13/18 anonim ***** válasza:
Talalhatsz, de inkabb csak a kulvarosban. Itt ahol en lakom kb 100-ert talalnal. Viszont hogy bejuss a belvarosba ra kell szanni kb 40-50 percet.
2020. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

80-ig bezárólag csak szoba vagy miniminigarzon van. Rezsivel.

A pénztárcád többet nem enged.

Most a pandémia miatti leült piacon kaphatsz nagyobb lakást, de be akarják nagyon biztosítani, közjegyző, stb. Ha azt vállalod, akkor lehet 35-40 nm-es lakásod is ennyiért, de ze még rezsi nélkül.

Hát nézz meg egy hirdetési oldalt, látni fogod.

2020. dec. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Van testvéred?
2020. dec. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

#11


Nekem mindhárom megvan de alig tudok nettó 200 fölött munkát találni.

2020. dec. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
7%

16: Ez így van. A jogsi csak akkor érdekes, ha van vezetési tapasztalatod és hajlandó vagy használni a munkádban. Angoltudás is csak ha tárgyalóképes vagy anyanyelvi szintű, akkor ér pénzt.

Érettségi meg nem egy nagy értékkel bíró dolog, még a diploma sem.

A legtöbb munkáltató aprópénzért akar megkapni minden szaktudást.

2020. dec. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nettó 190 sajnos nem elég egy normális lakás bérletére rezsivel. Még ha találsz is 80-90 ezerért, takarékos rezsivel együtt sem úszod meg 130 alatt. És még enned is kell, közlekedned, néha ruházkodnod, orvosra, gyógyszerre, háztartási szerekre, műszaki eszközökre kell költened. Szerencsés vagy, ha a megtakarított pénzedhez nem kell hozzányúlni. Csak szobabérlésben gondolkodnék a helyedben.
2020. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!