Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Fogadnátok be albérlőt?

Fogadnátok be albérlőt?

Figyelt kérdés

Sokan csinálják, hogy a könnyebb fizetés esetében a lakásukba társbérlőt vesznek be, vagy a házuk egy üres szobájába albérlőt vesznek, amiből plusz pénzük van.

Meg persze nincsenek egyedül.


De azért én mégis csak félnék kulcsot adni egy vadidegennek és együtt lakni vele.

Nem azért mert gyilkos, de mi van ha kirámol(nak), míg nem vagyok otthon? Vagy ilyesmi.


Ti mit gondoltok?


23/F


2020. dec. 30. 07:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy csinos fiatal lanynak csak kitudnad adni a szobat 😉

En igy csinalnam ha nem lennek hazas es lenne kiado szobam 😇

2020. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

Hacsak nem lennék rászorulva, biztosan nem osztoznék mással egy lakáson.


Laktam eleget szobában másokkal egy albérletben. Soha többet.


Én részemről ez nyilván egy kényszer helyzet volt, illetve ideig-óráig kényelmes is volt fiatalon kollégium után ahol 3-4 fő volt egy szobában és egy szintre jutott zuhanyzó, wc, meg mosógép.


De ha saját lakásom lenne annyit nem érne az egész, hogy mást kerülgessek.

2020. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ismerőseim fogadtak be albérlőket a lakásukba. A beszedett bérleti díjból tudták fizetni a hiteltörlesztőt. Én nem tudnám ezt csinálni. A saját lakásomban biztos nem osztoznék senki idegennel.
2020. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem, pedig lenne hely de akkor sem
2021. jan. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!