Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest külső kerületeiben,...

Budapest külső kerületeiben, XVI-XXIII, milyen esélyekkel tudok kiadni szobát?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kétszobás lakást venni azzal a céllal, hogy az egyik szobában én, a másikban egy opcionálisan 20-35 közötti bérlő lakjon. Beljebb sajnos nem tudok venni vagy csak nagyon nehezen és rosszat.

2020. dec. 30. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kiadhatatlan szoba, csak túl drága. Ha normális állapotú és reális árú, akkor ki fogják venni, bár tulaj mellé nem szívesen költöznék be. Főleg, ha férfi és “20-30 közti nő legyen.”
2020. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha nő akkor tölem lehet még 40 éves is. A kor nyilván számít, vannak generációs különbségek. Amúgy fickó vagyok, de ez nem azért van, mert meg akarom erőszakolni vagy a bugyiját szagolni, amikor nincs otthon, hanem azért, mert heteroszexuális ember vagyok, és nem akarom, hogy bárki összetévessze a helyzetet, hogy a másik férfival élek együtt. Ennek azért látom a reális veszélyét, mert évekig magam is bérlő voltam, haverokkal laktunk együtt :)).
2020. dec. 30. 15:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, csak a tulaj fiatal hölgy lakótársat keres sajnos nem a legjobb ómen. De ha normális a szoba akkor biztos így is fognak jelentkezni. Túl olcsó ne legyen, sőt igazából azt sem hangsúlyoznám, ha lányt keresek, nem szokott jól kijönni. Mások véleménye még igazán nem kéne számítson ebben a témában. Az anyagiak miatt akarod kiadni?
2020. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az elso velemenyet. Amugy eleg gaz ismeroseid vannak, ha azt hiszik, hogy ha 2 ferfi egyutt lakik, akkor biztos melegek. Nagyon sok az azonos nemu lakotars mindket oldalon.
2020. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én sem úgy fogom hirdetni, hogy csak nőnek, de nyilván nekik írok majd csak vissza. Nem az ismerőseim, hanem a szomszédok miatt. Mivel így is hitelre veszem a lakást, anyagiak miatt adnom ki igen. A teljes havi pénz felét fogja kb. csak így is fedezni, de ebből kell gazdálkodni. Ha majd lesz komoly kapcsolatom akkor esetleg ez változik.

Nem akarom se túl olcsón se drágán, bár albérletes csoportokban már mindenre kárognak meg nyomják a röhögő fejeket, szinte már ingyen kellene kiadni.

2020. dec. 30. 16:50
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy kiadnád, de nem javaslom hogy nagyon érdekeljen a szomszédok véleménye (olyat is ismerek, akit amiatt szóltak le, mert a piros lámpa erkölcstelen hangulatú fényt vet az utcára:D)
2020. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kevesebb eséllyel mint a belső kerületekben. Még Kőbányán, Kispesten is nehezebb kiadni, te meg ne haragudj, de majdnem a világvégén leszel. Csak abból indulok ki, 98% a metró, vagy a 4-6-os vonalán keres albit.
2020. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja, és bőven kevesebb pénzért értelemszerűen. Inkább ne kapkod el a vásárlást ha kiadásra is szánod.
2020. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok sajnos többet várni, mint a következő év, mert Budapesten van munkahelyem, vagy veszek sajátot és fizetem magamnak a hitelt, vagy megint egy idegennek. Szóval be kell érnem a külső kerületekkel, mert a nagyon nagy szerencsében nem tudok bízni, hogy belső kerületben kapok max 25 millióért lakást. Mindegy, nem lesz kiadva legfeljebb akkor így jártam.
2020. dec. 30. 18:57
 10/19 anonim ***** válasza:
De, kiadhatod, viszont ne 100%-ban kalkulálj a bevételre. Nehogy erre alapozd a hiteled!
2020. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!