Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest külső kerületeiben,...

Budapest külső kerületeiben, XVI-XXIII, milyen esélyekkel tudok kiadni szobát?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kétszobás lakást venni azzal a céllal, hogy az egyik szobában én, a másikban egy opcionálisan 20-35 közötti bérlő lakjon. Beljebb sajnos nem tudok venni vagy csak nagyon nehezen és rosszat.

2020. dec. 30. 15:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Semmiképp, a keresetem megvan hozzá, eddig 6 évig fizettem másnak szobáért, nem lesz nagy változás :). Köszi.
2020. dec. 30. 19:08
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá! Nincs kiadhatatlan szoba, csak az árak között van különbség. :)
2020. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg szobát kiadni. Veszel egy 25 milliós lakást külső kerületben, kaphatsz max 40k-t rezsivel egy szobáért. Ezért kell majd eltűrnöd mást, ha épp reggelizel és ő kulázni megy a wc-re szaros 40ért tűrnöd kell..
2021. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13: na ezért adnám ki inkább nőnek, azt szívesebben hallgatom, mint egy hozzám hasonló szőrös férfit kulázni :D.
2021. jan. 1. 17:04
 15/19 anonim ***** válasza:

nő ritkán vesz ki férfi főbérlőtől lakást.. + ha lenne egy párod, máris előrukkolna, hogy akkor harmadoljatok minden rezsiköltséget stb...


Honnan jött ez az ötleted amúgy?

2021. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy előre tervezek. De ha tudsz jobb, világbajnok ötletet, hogy mit kéne csinálnom ennyi plénzből, várom.
2021. jan. 1. 17:32
 17/19 anonim ***** válasza:
a lakás jó ötlet, sőt a legjobb. Csak én! személy szerint hülyeségnek tartanám, hogy összejön életed első lakása = függetlenség, magánszféra; erre kiadnád az egyik szobát :D
2021. jan. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Emögött megértem a logikát, csak amíg nincs komoly kapcsolatom, addig is jobban biztosítottnak érezném magam a hitel miatt. Ha meg lesz, hát akkor onnantól úgyis ketten fizetjük. (A bérlőt nyilván nem tenném ki egyik napról a másikra, hanem megvárnám, amíg a fél vagy egy éve letelik)
2021. jan. 2. 20:00
 19/19 anonim ***** válasza:
Te tudod, te tulajdonod lesz. Sok sikert hozzá
2021. jan. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!