Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyit fizetsz a Pest környék...

Mennyit fizetsz a Pest környéki vagy budapesti albérletedért és ezért milyen körülmények közt laksz?

Figyelt kérdés
Évek óta agonizálunk a váláson, mert szerinte nem elég rá a fizetése, hogy albérletbe menjen. Nem szeret már, én se őt. Kultúráltan megvagyunk, de kezdem magamat úgy érezni, mint akit élve eltemettek. Gyerekünk is van, olyan albérlet kell, ahol neki is lenne egy kis kuckója. Közösen nevelnénk őt a továbbiakban is.

2021. jan. 3. 19:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem. A gyerekem apja. Az, hogy férfi-nőként megszűntünk létezni, nem jelenti azt, hogy ellenségemnek tartom vagy hogy meg akarom tagadni a teljes 13 közös évünket. Ha nem tud emberséges körülmények közé menni, akkor tűrök tovább. A közös életünkre ment el minden pénzünk az elmúlt évtizedben, ha ez nem lett volna, már lenne saját lakása.
2021. jan. 9. 17:23
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Ha nem akar akkor nyilván nem tud külön menni, ennyi. Add el a házat aztán valamennyit fizess neki.
2021. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 moozygoo ***** válasza:

Figyelj, nálunk a havi rezsi 30 ezer, de inkább pár ezressel alatta.

Év végén van egy kis plusz az átalány miatt.


Nem akarok senki zsebében nyúlkálni, de egy 250ezres nettó fizetésből kilehet jönni, valamint összelehet rakni a pénzt amíg ott lakik a kaucióra + elsó havi lakbérre.


Ha tényleg nem akarsz már egy fedél alatt lakni vele, és ő meg mindig kifogásokkal jön, akkor itt az ideje ezt jogi útra vinni, mert lelkileg tönkrefogsz menni, de ez csak az én véleményem.

2021. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13-as, te az 5-ös vagy? Azért kérdezem, mert most már én is tudni akarom, hogy ezek nála csak kifogások vagy tényleg nem elég a 250 ezer.
2021. jan. 9. 17:59
 15/17 A kérdező kommentje:
A házat nem tudom eladni, mert a fele az apámé, bár ő az élettársával él, ha eladom, a fele az övé. A fél házból meg nem tudom kifizetni még a férjemet is úgy, hogy még én is tudjak házat venni.
2021. jan. 9. 18:02
 16/17 moozygoo ***** válasza:

Igen a 13-as és 5-ös válaszadó egyezik.


"Szobába nem mehet, nem akarom kizárni a gyerek életéből. Azért a gyerekemnek is szüksége volna egy kis szobára nála."

Kemény dolog a válás, én fel sem tudom fogni ezt, mert gyerekem sincs.

Megértem hogy te mindenkinek csak a jót akarod, de mérlegelned kell.


Egyébként lehet garzont is bérelni, az valamivel olcsóbb mint egy lakás, kisebb is, de több mint egy szoba.

Ok, nem lenne a gyereknek saját szobája az apjánál, de mondjuk ottalvást meglehet oldani,


De tudod mit,

Fogj egy papírt, vagy excelt.

Vezesd le egy felnőtt ember kiadásait.

Étel, ital,számla, néha ruha, mosószer, szórakozás költség, stb.

Utána csak látod, hogy lakbérrel kijön-e a matek.


Tanácsolom még, hogy ismerőseidtől is érdeklődd meg, ki mennyit fizet lakhatásokra.


Üdv,

moozygoo

2021. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia! Én 20 ezerrel kevesebbet keresek, mint a férjed, egyedül élek albérletben a belvárosban (garzonban), fizetek törlesztőt is, de kijövök. Nyilván nem élek nagy lábon, de nekem pl fontosabb volt az önálló, független élet, ezért bevállaltam azt, hogy lejjebb adok az igényeimből
2021. jan. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!