Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyenek a tapasztalatok...

Milyenek a tapasztalatok távol keleti pl kinai bérlőkkel?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 21:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Hotelben dolgoztam egy ideig, na ott kritikan aluliak, persze volt 1-2 kivetel, de amilyen budos volt a szobaban(vizforraloban foztek a büdi levesuket) , szemet mindenhol, valahol belefosva a zuhanyzoban es hadd ne soroljam. 😃 Jattolas se az erosseguk.
2021. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Köztük is van igényes és csöves. Nálam anno egy jól szituált kínai pár lakott, a pasi idősebb volt, a csaj fiatalabb, rendben, tisztán laktak. Aztán jött egy kínai piacon lévő kínai toprongyos árus is érdeklődni, már akkor láttam a különbséget.
2021. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
én most kiadtam egy kinai egyetemistának.a multkor voltam ott tudta hogy jövök nem volt váratlan a WC ajtó nyitva volt es tele volt xarfoltokkal a WC. le voltam dobbenve. azon gondolkodtam ott ott nem hasznalnak WC kefet vagy mi ? a szag az ja olyan fura szag a kajajatól a szobaban rend volt de a teraszt telepakolta bőröndökkel dobozokkal... augusztusig nem szabadulni tole ..
2021. jan. 13. 22:25
 4/23 anonim ***** válasza:
Hát kitartast hozzá...
2021. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Távol keletikkel semmi gond, de kínainak csak olyat adnék ki, amit nem érdekel, hogy mennyire pusztít le.
2021. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ehhez nem kell kínainak lenni. Nálam felnőtt férfiak egy évig nem használták a WC kefét, egy hónap kellett míg zsíroldóval kitisztítottam a belekövesedett xart a lefolyóból. Igénytelenek... Szólj neki, hogy takarítson, de úgy sem fog. A legtöbb bérlő magasról tesz a takarításra, nem az övé a lakás mit vigyázzon rá...
2021. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
vajon xarosan adja majd vissza a lakást ? bar lehet lesznek itt nagyobb problémák. mivel egyetemista siman kiadtam neki. nem kellett volna
2021. jan. 13. 22:32
 8/23 A kérdező kommentje:
Az a baj más kultura es o nem is erzi gáznak szerintem.
2021. jan. 13. 22:34
 9/23 A kérdező kommentje:

előtte egy magyar lany volt hat az mint a patyolat

ez meg...

2021. jan. 13. 22:37
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Ne hidd, hogy nemelyik magyar kulonb. Volt főbérlom azon lepodott meg, hogy tisztan kapta vissza a lakast, meg a szinte uj felmosot, seprut, mosogatoszivacsokat ott hagytam.
2021. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!