Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi keleti autót akarok...

Régi keleti autót akarok venni tuningra milyet ajánlotok? Tapasztalat alapján írjatok kerlek

Figyelt kérdés
A vételi keretem olyan 200-250ezer lenne max

2019. júl. 22. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
mit értesz tuning alatt?
2019. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A hátsókerék hajtás miatt én a ladára szavazok. A felsorolásban a többi autón még szoci mércével is igencsak spórolósak a műszaki részletetek.


Vagy trabant, de azt meg pont az egyszerűsége miatt. Ha van vele valami, akkor 1,5 óra alatt üres kasztnira szeded a kocsit :)


A tuninggal nem értek egyet, szerintem ezeknek pont a gyári állapotban van a bája. Csapatós autónak egyik sem az igazi. 250-ért már kapsz 90-es évekből való modern kasztnis nyugatit és azokat sokkal könnyebb pimpelni. Alapból tudnak olyanokat, amiket a keletibe csak hosszú vesződség árán teszel bele. Nem utolsó szempont, hogy kapni hozzá értékelhető minőségű alkatrészt. A keletiekhez alig van, viszont drága és őrületesen ócskák az utángyártott cuccok.


Oké, ez már ízlés kérdése, csak megosztottam a véleményemet.

2019. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Lada.
2019. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pont ez lett volna a másik kérdésem hogy dessingelni vagy nagyon szép közel gyarira vissza állítani érdemesebb egy keleti csodát
2019. júl. 22. 18:28
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha ennyid van vásárlásra, akkor ezeket a szerencsétlenségeket még olyan szintre sem fogod tudni feltuningolni, hogy legyorsuld velük a ma újonnan kapható leglassabb Daciát, Skodát vagy Suzukit. Legegyszerűbb nyilván egy befecskendezős Lada, de még ezeknél is a nagy szó, ha a gyári teljesítményt valaki ki tudja hozni belőlük, nem hogy még azt növelje.
2019. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ennyi lenne rá hogy vegyek egy autót utána apránkènt építenem fel
2019. júl. 22. 18:44
 7/20 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem bármilyet vehetsz, de legegyszerűbb dolgod valószínűleg egy Ladával lenne.

Ha ennyi pénzed van az autóra, akkor csak azt tudom mondani hogy túl sok youtube videót néztél és meglátod hogy ez a móka nem ilyen egyszerű. Ha sikerül annyira karban tartani hogy átcsússzon a következő 2 műszakin, akkor le a kalappal!

2019. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam ezeket az autókat minden napi hasznalatra vennem
2019. júl. 22. 19:23
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Akkor még inkább el vagy rugaszkodva a valóságtól, mint az eredetileg sejthető volt.
2019. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Azt ki hagytam ezeket az autókat minden napi hasznalatra vennem"


Oh, gyerekem!

Inkább menj el a következő veterán találkozóra és kérdezősködj az arcoknál. El fogják mondani mekkora meló ezeket egyáltalán mozgásra bírni.

2019. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!