Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hova költözzek olcsón? Melyik...

Hova költözzek olcsón? Melyik oldalakon érdemes nézegetni?

Figyelt kérdés

Most jelenleg 14. kerületben lakok Tisza István téren.

2. kerületben van a munkahelyem.

kb havi 100e Ft-t tudnék rá szánni, nagyon a belvárost nem szeretném, 2. kerület nagyon drágának tűnik, de úgy minden.

Ingatlan.com oldalon nézegetek, de még egy mini garzon is 90 + rezsi kb.

Bútorozott lakást keresek.



2021. jan. 26. 10:33
 1/6 anonim válasza:
100%
Sajnos bármelyik oldalon keresel, ez alatt inkább csak szobát fogsz találni. Egyszer volt szerencsém találni és megnézni egy 75+rezsis kis kuckót, de az már tényleg nagyon kicsi volt, én mondjuk akkor örültem volna ha én kapom meg, de már nem bánom hogy nem. Viszont azóta sem láttam ilyet, pedig most vagyok túl egy költözésen, a létező összes albis csoportba benne vagyok. Ahogy írtad: 90+rezsivel kezdődnek szinte mindenhol a garzonok. De sok sikert, aki keres az talál!
2021. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a 90 plusz rezsi minigarzonnál 110ből kijöhet, kevesebből is, az gyakorlatilag annyi, amit írtál. Budán is vannak ennyiért kisebb (gyakran kompromisszumos) kecók, az I-II-XII-ben is, pedig azok nem az olcsóságukról híresek. Sztem 10-et megér, hogy ne csak szoba legyen.
2021. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennél olcsóbban nem kapsz lakást sajnos.
2021. jan. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2. Kerulet draga. A4/6 villamos vonala draga. Foleg az 5.,13. kerulet.
2021. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hos utca 8. kerulet olcso. De ott ki is rabolnak meg megkeselnek napi szinten.

A 8 ker tobbi resze is olcso es veszelyes.

Ha jol futsz,nem hordasz draga ruhakat aem semmilyen ekszert se orat,akkor talan bekenhagynak.

2021. febr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A 8. Kerület nem minden része veszélyes. Ott laktam egy éve még, 3 évet, a Horváth Mihály térnél, semmi atrocitás nem volt. Nem olyan mint régen volt.
2021. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!