Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen fizetés mellett vennéte...

Milyen fizetés mellett vennétek ki szoba helyett garzont Budapesten?

Figyelt kérdés
Nincs saját lakásom, de a jövőben szeretnék venni, arra gyűjtök, így fontos, hogy mennyit tudok félretenni havonta. Mi az a fizetés, amire te azt mondanád, hogy nem számít az a plusz ~50ezer forint, amit megadnál egy garzonért? Tegyük fel a szoba 70ezer rezsivel, a garzon 120-130ezer.
2021. febr. 7. 07:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy a bérleti díj mellett gyűjteni is tudjak, szerintem is kellene a nettó 400 ezer egyedül.
2021. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én már netto 320 ezer forintos fizetéssel is, mindent megtennék a nyugalmamért, amit nekem a lakótárssal élés nem ad meg.
2021. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
71%
Ha az infláció meg a drágulás így halad a továbbiakban, akkor szerintem 10-en fognak csak élni egy panelban, ha életben akarnak majd maradni, mert ez már kezd arra felé menni. Ja, meg a minimálbér persze mint mindig, lehetne több is, de a szobában lakás az reális kezd lenni. Máshogy hamarosan még egy szakmunkás se fog megélni a föld hátán, ha ez így megy a továbbiakban.
2021. ápr. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!