Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Elszeretnenk koltozni a...

Elszeretnenk koltozni a baratommal de az osszes alberletbe van erdeklodo a varosban mindet kiveszik, az egyik azt mondta eldonti hogy ki kapja es majd hiv!?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2021. febr. 26. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt értem, de ez akkor is egy kockázat, amit van, aki vállal, mert nem foglalkozik vele - én nem. Egy bérbeadó nem ismer benneteket, nem tudja, hogy nincs-e a háttérben esetleg ilyen szándék is. De mindegy is, hiszen most nem rólam van szó, nem az én döntésemre vártok.
2021. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem ertem akkor akinek parja van nem mehet alberletbe??? Ez akkora faszsag😂
2021. márc. 1. 09:28
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor még egyszer, mert láthatóan nem érted:

Ha a lakás úgy van meghirdetve, hogy csak egy fő részére, akkor oda kizárólag egy ember költözhet be. Se gyerek, se partner, se más.

Ha nincs ilyen kitétel, akkor természetesen többen is költözhetnek, de a tulaj szerződéskötés előtt megszabhatja, hogy hány fő lakhatja maximum a lakást, és ők név szerint be is kerülnek a szerződésbe. Ha tehát két főnek adja ki, nem költözhet be harmadik személy és nem szülhetnek oda gyereket.

Nem árt ezekkel a dolgokkal tisztában lenni és egy hirdetésre eleve így jelentkezni.

2021. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!