Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miert nem a bérbeadó köt az...

Miert nem a bérbeadó köt az internetre meg tvre elofizetest ez mashol is igy van hogy a bérlőnek kell ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 22:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
A bérlőnek kell. A közműórák mindig maradnak az én nevemen, de a net- és a tv-előfizetésre a bérlő köti meg a szerződést és fizeti magának.
2021. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Mert az nem olyan szolgáltatás, ami nélkül nem lehet életvitelszerűen használni az ingatlant. Ha neked kell, akkor fizetheted magadnak.
2021. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
de akkor TV miert van lakasban? ennyi erovel akkor Tvnek se kellene lennie
2021. febr. 26. 23:23
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Én úgy adom ki, hogy van tévé és net is a nevemen amit a bérlő fizet.
2021. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy azért szokott így lenni ahogy írtad kérdező, mert nem mindenkinek van igénye tévére és netre. Ha olyan bérlő jön akinek kell, majd köt magának szerződést.
2021. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
értem.én csak furcsallom hogy akkor minek van TV a lakasban
2021. febr. 26. 23:33
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
A tévében nem csak hagyományos adást lehet nézni, meg vannak antennával ingyen fogható csatornák.
2021. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
akkor mas alberletekben is van TV? nem laktam meg alberletbe. azon csodalkoztam hogy nem volt meg takaro sem. csak egy lepedő meg parna.meg szerencse Hogg meleg mar csak holnap tudok venni.
2021. febr. 26. 23:38
 9/28 A kérdező kommentje:
en azt hittem egy alberlet olyan mint egy szalloda
2021. febr. 26. 23:39
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem olyan. Albérletből alapvetően kétféle van: bútorozott és bútorozatlan. Előbbinél vannak benne olyan alapvető dolgok, mint bútor, mosógép, mikró, sütő, hűtő. Bútorozatlannál a puszta falak, és magad viszed a cuccaidat. Van, ami bútorozatlan, de gépesített (sütő, hűtő, mosógép van). Van részlegesen bútorozott, itt leírják, mi nincs (pl. ágy). Lakástextilből függöny, szőnyeg, esetleg terítő szokott lenni, de az ágyneműt mindenképpen magadnak viszed.
2021. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!