Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Több albérletet egybe lehet...

Több albérletet egybe lehet nyitni?

Figyelt kérdés

Egymás mellett álló albérletet bérelnék ki és szeretném őket egybenyitni úgy, hogy lebontatom köztük a falat (saját kontóra). Hosszú távra költöznék oda, legalább 10 év, amit szerződésben vállalnék is.


Na most, a problémám az, hogy nem tudom ez így lehetséges-e vagy nézzek eleve nagyobb alapterületű albérletet és akkor nem kell ezzel foglalkoznom? Az a baj, hogy nagy területűből kevés van és horror áron...



2021. márc. 1. 17:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy nagyon béna troll kérdés 😂
2021. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
Te melyik bolygón élsz?
2021. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
95%

A lakásokat (külön tulajdonokat) elválasztó falak közös tulajdonban vannak (társasaházak esetében).

Szóval igen, van köze hozzá a szomszédnak.

2021. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
95%
Troll vagy nem troll, a rendszerváltás legnagyobb bűne az OPNI bezárása volt.
2021. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem értitek. Két egymás mellett álló lakást bérelnék, tehát mindkettőben én laknék. Nem valamelyik szomszédomhoz nyitnám a falat, nem is értem hogyan gondoltátok ezt.
2021. márc. 1. 18:27
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

#15

Te tényleg nem vagy normális?

"Két egymás mellett álló lakást bérelnék, tehát mindkettőben én laknék"

Nem az a lényeg, hogy mindkettőben te laksz, hanem az, hogy egyik lakás Kiss Béláé és ő adja ki, a másik lakás Nagy Jenőé és ő adja ki! Ők egymás szomszédai.

Mi a francot nem lehet ezen érteni???

2021. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Mindkét lakás Kiss Béla főbérlőé lenne.
2021. márc. 1. 19:01
 18/30 anonim ***** válasza:
92%

#17

Akkor mi büdös francért pontoztad le a 10-es válaszom, amiben gyakorlatilag ezt írtam és csak összefoglaltam a vágyaidat.

Jó-jó, röhejesek, de te akarod ezeket!:D

Amúgy már megvan az a bizonyos Kiss Béla?

Aki semmiképp nem lehet főbérlő, hanem tulajdonos.

Ha főbérlő lenne, akkor önkormányzati lakást, vagy másnak a tulajdonát bérli, tehát semmilyen engedélyt nem adhat semmilyen változtatásra, mert NEM AZ ÖVÉ!...és főleg nem köthet 10 éves szerződést, de ez lenne a legkisebb gond.:)

Ezt sikerült felfognod?

2021. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%

Két kislakást sokkal többért ki lehet adni, mint egy nagyot. Ezért sem értem, miért ilyet keresel.

Aztán azért se életszerű, mert ha ki akar téged rakni, még falazhatja is vissza helyreállítással. Gondolom, nem fizetnél annyi kauciót, hogy ez is beleférjen.

Az élet meg hozhatja úgy, hogy el kell adnia vagy összevesztek valamin, ezért rögvest 10 évre szerintem senki nem köt egy ismeretlennel.

2021. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
56%

"Két egymás mellett álló lakást bérelnék, tehát mindkettőben én laknék"

Attól még a két lakást elválasztó fal társasházi közös tulajdon.

2021. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!