Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van igény bútorotatlan albérle...

Van igény bútorotatlan albérletre?

Figyelt kérdés
A lakásban természetesen alapbútorok lennének: konyhaszekrény,asztal, szék ágy. Es gépesített lenne: hűtő fagyasztóval, mikró, mosogép. De ezen kívül nem szeretnénk többet belerakni,mert nem tudjuk,kinek mire van igénye. Ilyen felszereltséggel volna igény albérletre? Mi a véleményetek?

2021. márc. 22. 15:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Én még egyezkednék a tulajjal
Nekem ennyi sem kéne
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy adtam ki augusztusban, hogy konyhabútoron és konyhagépeken kívül csak 1 mosógép és lámpák voltak felszerelve. Volt rá igény.
2021. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
én egy barlangot is kivennék, csak tudjam kifizetni
2021. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 alletta ***** válasza:
100%
beépített bútoron kívül csak egy nagy ágy volt. hamar kibérelték, bebútorozták.
2021. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szeretik a saját ágyukat vinni magukkal, ami érthető is, de egyébként kelendőek a bútorozatlanok.
2021. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyjából egy gépesített albérlet ággyal. Nyilván ki lehet adni, csak azt nem tudom eldönteni, hogy az ágy segít-e vagy ront*. De, ha van egy beépített szekrény vagy egy gardrób, akkor már teljesen okés minimál bútorozott lakásnak.

*Ha valaki bútorzatlant keres könnyen lehet azért teszi, mert vannak bútorai, többek közt ágya is, amit így valahova el kell tennie vagy eladnia.

2021. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen célcsoportnak akarod kiadni. Egyetemistáknak, egedüllló fiatal felnőtteknek nem biztos, hogy lesz saját bútora, és nem biztos, hogy akarnak erre költeni. Viszont, ha esetleg párnak adod ki, hosszabb távra, akkor esélyes, hogy lesz rá igény.
2021. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bútorozatlanra és bútorozottra is van igény.


Igazából valahol tényleg az ágy/matrac az ami nagyon nagy költség hiszen asztal, szék szinte bárhonnan szerezhető, és 1-2 IKEÁ-s bútor, polc, szekrény amelett hogy relatív olcsó még szétszedhető, szállítható is.


Az ágy oylan szempontból necces, hogy mindenkinek más igénye van. Valaki a nagyot szereti, másnak elég egy kicsi. Illetve érthető okokból sokan nem szeretnek mások által használt, ismeretlen ágyba feküdni.


Én magam a korábbi lakótársam ágyát használom, de első dolgom volt hogy 2x átmostam a matrachuzatot meg fertőtlenítettem az egész ágyat, pedig akkor még hírbe nem volt a Covid sem.

2021. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont azért nem találunk, mert bútorozatlan kéne. Gyakorlatilag a konyhabútoron kívül nem kell semmi. Van minden gépünk, ágyak, szekrények..stb. Egy lakáson kívül mindenünk van, amit nyilván nem tudunk hova tenni egy költözés során.
2021. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Meggyőztetek. Bútorozatlanul fogom meghirdetni. Csak gépesitve lesz, és konyhabútor lesz benne. Meg lámpák. De akkor nem.veszek se asztalt, se ágyat, semmi többet. Aztán meglátjuk, hogy alakul.
2021. márc. 23. 11:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Full bútorozatlanba fogok költözni, mert még erre is van igény, és olcsóbban hozzájutok, mint egy bútorozotthoz. (Még konyhaszekrény sem lesz).
2021. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!