Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért ilyen trehányok a...

Miért ilyen trehányok a lányok? Szobatárs Kérdés

Figyelt kérdés

2 Lánnyal lakok, én fiú vagyok, szobát bérelünk budapesten. 3 Szakmám van, 2 autóm, 3 munkahelyem. Mikor mégis itthon vagyok, főzök mosok takarítok nekik is. A 2 lány tanul még, szüleik fizetik az albérletet, de mindíg mikor hazajövő hatalmas rendetlenség van a házban. Bugyik melltartók is széjjel, de ahhoz van eszük, hogy bulizzanak. Kezdek besokalni, hogy egy jót fingani se tudok tekintettel vagyok rajuk, ők meg ram egyaltalan nem, az én szobam mindig rendbe van. Beszéltem már velük de mégsem használ. Lányok, akik mással laknak együtt, nalatok hogy működik ez?

Én 22/F

Lány 1 : 19

Lány 2 : 20



2021. márc. 24. 21:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha többszöri felszólításra se raknak rendet, akkor fogd meg a ruhájukart, és dobd ki valami bokros helyre. Onnan majd, ha össze kell szedegetniük, valószínűleg tanulnak belőle.
2021. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
En rendetlenségben elsem tudok aludni.. költözz ki onnan vagy szerezz új lakótársakat, esetleg próbálkozz még1x egy beszélgetéssel
2021. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
78%
Van 2 autód, de lakotarsakkal elsz?
2021. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!