Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért ilyen trehányok a...

Miért ilyen trehányok a lányok? Szobatárs Kérdés

Figyelt kérdés

2 Lánnyal lakok, én fiú vagyok, szobát bérelünk budapesten. 3 Szakmám van, 2 autóm, 3 munkahelyem. Mikor mégis itthon vagyok, főzök mosok takarítok nekik is. A 2 lány tanul még, szüleik fizetik az albérletet, de mindíg mikor hazajövő hatalmas rendetlenség van a házban. Bugyik melltartók is széjjel, de ahhoz van eszük, hogy bulizzanak. Kezdek besokalni, hogy egy jót fingani se tudok tekintettel vagyok rajuk, ők meg ram egyaltalan nem, az én szobam mindig rendbe van. Beszéltem már velük de mégsem használ. Lányok, akik mással laknak együtt, nalatok hogy működik ez?

Én 22/F

Lány 1 : 19

Lány 2 : 20



2021. márc. 24. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Igaz nem lány vagyok, de ez általában így van, a nők mocskos trehányak, főleg ha nincs egy férfi aki irányítsa őket (mondjuk egy férj). Persze tisztelet a kivételnek.

Voltam már több száz helyen dolgozni, úgy is, hogy a tulaj nem volt otthon.

Több helyen élt egyedülálló nő.. láttam én is tangától elkezdve a véres tamponon át mindent.

2021. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi 1. Akkor Te megértesz, sosem gondoltam volna, hogy Én fiúként rendszeretőbb vagyok, mint ők :D
2021. márc. 24. 22:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

6 évet laktam egyetemi kollégiumokban és úgy tapasztaltam, hogy mind a legretkesebb, mind a legtisztább szobák női lakókkal rendelkeztek. (A 2010-es években voltam egyetemista.)

A fiúk mindig hoztak egy jó átlag szintet, de a lányoknál kész téboly volt. Volt olyan szoba, amiben konkrétan GOMBA nőtt a mosatlan edényeken.

2021. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jézusom, utolsó ez durva :O Én sem akartam hinni a szememnek itthon sem, de ezt sosem gondoltam volna :O Köszi. akkor ez lányfüggő h ki milyen.
2021. márc. 25. 00:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Festő vagyok így sokmindent láttam.A nők 99%-a ilyen,és ez nem túlzás.Volt olyan hogy a 28éves nő ágyán 1méter magas szeméthalmaz állt.Betétespapír csokispapír kb minden.Mikor mondtam hogy elkellene pakolni,beledőlt háttal és aztmondta jólvan ez így,elférek tőle.És rengeteg ilyet láttam,férfiaknál mindíg rend volt.
2021. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azigen, az komoly :D Hat nagyon érdekes és megerősítetek abban, hogy nem csak az én szabatarsaim rendetlenek. Köszönöm , hogy leirtad.
2021. márc. 25. 08:39
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként a lányom szavaival élve, nem trehányok, zsenik. Mert ugye a zseni átlátja a káoszt 😇
2021. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:D ez jó köszi :D
2021. márc. 25. 10:39
 9/13 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok, és ezen most kissé megdöbbentem :) Én mindig is nagyon vigyáztam a rendre és tisztaságra, el nem tudnám képzelni, hogy ugy éljek, ahogy itt néhány példában emlitve volt....igaz viszont, hogy voltak olyan lány lakótársaim, akik ilyenek voltak, hatalmas kupi, semmi takaritás, mosatlan edény 2 hétig kint büdösödött stb, viszont ugyanugy férfiról is tudok, aki igy él. Szerintem nem lehet nemekhez kötni, inkább tipus és nevelés kérdése....
2021. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Köszönöm, egyet értek :P
2021. ápr. 6. 19:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!