Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Találkoztatok már pszichopata...

Találkoztatok már pszichopata főbérlővel, aki megkárosított, becsapott, átvert titeket ? Elég csak nagyvonalakban elmondani, miket csinált.

Figyelt kérdés
Mennyi ilyen eset van a valóságban, amikor a tulaj visszaél a bérlő bizalmával és átvágja, mint sz@rt a palánkon ?

2021. márc. 30. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés pszichopata létezik.

Az aki átveri a bérlőt, olyan több. 15 albim volt. 4 volt, aki nem vágott át, vagy nem akart húzni. Elsőnél engedtem. A többi nem talált rajtam fogást, de volt, ahol rendőrséget is kihívtam, mert fegyverrel fenyegetett a veszepemi tulaj.


Ugyanakkor mindegy melyik oldalon áll az ember. Gerinctelen emberekkel mindenhol lehet találkozni. Bérlőm is volt, aki nem fizetett és lopott, ráadásul exxonos volt, azaz nem volt szegény, tudott volna fizetni, mert volt miből. Ott is volt balhé.


Rossz ember az mindenkivel rossz.

2021. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Először is: a főbérlő nem tulaj, a tulaj nem főbérlő.

Szóval nem mindegy, hogy a főbérlő (aki szintén bérli, és te albérlőként már tőle bérled- ritka eset), vagy a tulajdonos az, akire panaszkodsz.

Egyébként meg az a véleményem, hogy csak azt lehet átverni, aki hagyja magát, nem elég körültekintő, tudatlan.

2021. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valójában tulaj és bérlő.

Ebben igazad van. Nyelvi szemétként maradtak ezek még, mint a "médiák" és a "teknősbéka".

Jogilag valóban nincs fő- és albérlő.

2021. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!