Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pszichopatákba majdnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pszichopatákba majdnem mindenki bele szeret? Elhitetnek mindenkivel dolgokat stb?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 23:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Van egy olyan osztálytársam aki szerintem elég pszichopata. Mondjuk nem tudom ettől az e. Szép lány, meg aranyos, de minden emberrel más stílusban beszélget. Valahogy úgy jön neki hogy úgy viselkedjen ahogy azt az szereti akivel beszélget. És látszik hogy nem kétszínű, hanem csak így jön neki. Pár haverom szerelmes is belé, de mindegyik mást mond hogy milyen és én is nap mint nap vele vagyok ugye. Aranyos meg vonzó de attól nem kéne mindenkinek bejöjjön vagy csak én hiszem így? Lehet pszichopata?

17f

2021. márc. 29. 23:21
 2/12 anonim válasza:
100%
Nem pszihopata. Ettől miért lenne az? Mondjuk furcsa nyilván, de ettől még nem pszihopata.
2021. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A pszichopatáknak nincsenek érzéseik, azért manipulálnak embereket hogy az ő akaratuk érvényesüljön. Ahogy leírtad itt a lány idomul a beszélgető partneréhez és nem magához idomítja. Szerintem ő csak szimplán meg akar felelni mindenkinek.
2021. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előttem hozzászólókkal.

A leírásod alapján én sem tartom pszichopatának.

2021. márc. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A diagnózis felállítását hagyjuk meg a szakembereknek.

Amúgy én is ilyen "más" vagyok. Megadom a tiszteletet, de minek legyek barátiasan kedves, ha az illetőt nem kedvelem?

Te is máshogy beszélsz anyuddal meg a tanároddal, nem,

2021. márc. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy osztálytársam, aki közelében sosem voltam szívsen, mindig hidegséget éreztem és, ha a közelében voltam 3 lépést hátra kellett lépnem. Pár éve mondták, hogy diagnosztizálták pszichopátiával. A pszichopátiához sok esetben társul nárcisztikus személyiségzavar, a leírás alapján pedig semmi ilyesmi nem jön le a lányról.


Egyébként nem kéne, ezeket a nárci, pszichopata, szociopata szavakat dobálni emberekre, csak mert számodra fura a viselkedése és nem tudod megérteni.

2021. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem dobigálom. Tudom mit jelent.

Úgy értettem hogy én is elkezdtem beszélgetni vele és olyan érzésem volt mintha manipulált volna. Egyből úgy kezdett el beszélgetni ahogy nekem tetszene, pedig még egyáltalán nem mondta neki senki meg eddig alig beszélgettünk, szóval nem volt ahogy kiismerjen. És sorra eléri mindenkinél hogy belé szeressenek és ezt tudja.

2021. márc. 30. 09:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudjuk, hogy pszichopata-e vagy sem. Én úgy gondolom, hogy ezek alapján nem az. Ha számodra nem szimpatikus a viselkedése akkor próbáld meg elkerülni és hagyd a fenébe.
2021. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem az van hogy nem szimpatikus. Épp ez az. Kezdek én is beleszeretni, mondom olyan mintha manipulálna
2021. márc. 30. 11:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt lehet manipulálni, aki hagyja.
2021. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!